Spolubydlící (NaruHin)

31. prosince 2012 v 17:27 | Iwelin |  Jednorázovky
Po delší době opravdu jednorázovka! Přeji krásné čtení =)


"Už vás v životě nechci vidět!" Poslední věc, kterou jsem řekla svým rodičům. Bylo mi čerstvě osmnáct let, a jakmile se objevila příležitost, vypadla jsem z toho vězení. Byl květen a já byla v posledním ročníku střední školy. Našla jsem si malý byt ve středu města. Peníze jsem si šetřila od svých třinácti let (měla jsem aspoň hodnou babičku, která mi dávala nějaké kapesné), a když jsem si v patnácti našla dobrou brigádu, kam jsem chodila každý den po škole, nebyly žádné potíže s pronájmem bytu.
Střední školu jsem dokončila s velice úspěšnou maturitou, a tak jsem díky tomu dosáhla i vytouženého stipendia na ještě víc vytouženou vysokou školu. Vybrala jsem se lékařskou fakultu, obor praktická lékařka dětí a mládeže. Děti jsem přímo zbožňovala! Jenže když mi začal semestr, začala jsem mít problém s pronájmem bytu. Můj domácí už tak docela vysokou sumu ještě zvýšil a já nemohla kvůli škole chodit tak často do práce a tím pádem jsem měla i menší plat. Tak jsem zkusila první věc, která mě napadla na mojí záchranu. Najít si spolubydlícího. Měla jsem jeden pokoj navíc, protože menší jsem tak výhodně nesehnala. A nemohla jsem se vrátit domů, tam mě totiž v životě už nikdo nedostane. První týden se nikdo neozýval, ale druhý týden přesně ve středu někdo zazvonil na můj zvonek.
"Ahoj. Jsem Naruto Uzumaki a přišel jsem ohledně toho inzerátu, co si dala do novin." Vychrlil na mě blonďatý kluk, spíše muž. Cítila jsem, jak se mi do tváří hrne červená. Tohle se mi ještě v životě nestalo.
"A-ahoj. Jsem Hinata Hyuuga." Podala jsem mu ruku na pozdrav.
"Pojď dál." Pobídla jsem ho a posadili jsme se do malého obýváku.
"Studuji tady právnickou fakultu už druhým rokem. Bydlel jsem na koleji, ale tam je to momentálně dražší než byt a já si musím vydělávat sám." Začal hned. Musela jsem o něm zjistit hodně. Vypadal jako fajn kluk, tak jsem doufala, že zůstane.
"Rodiče nesdíleli stejný názor stejně jako u mě?" optala jsem se.
"Ne, moji rodiče zemřeli. A já už nikoho nemám." Zesmutněl. Tak tohle si, Hinato, podělala.
"Oh, promiň. Nechtěla jsem tě nějak ranit." Začala jsem se hned omlouvat.
"To je v pohodě, byl jsem malý, když se to stalo. A nemohla jsi to vědět." Usmál se na mě tak optimistickým úsměvem, že jsem měla pocit, že od teď už všechno vyjde. Chvilku jsme si ještě povídali, pak jsme se dohodli, že se ke mně nakonec jen nastěhuje. Několikrát se ještě ujišťoval, jestli mi nevadí, že budu bydlet s klukem, ale ujistila jsem ho, že mi to nevadí. Zvlášť, když to bude on. Nikdy jsem nevěřila na lásku na první pohled, ale on…on byl něco jiného.
O víkendu se ke mně nastěhoval. Občas jsme prohodili pár slov a sešli se u jídla v kuchyni, ale jelikož oba jsme měli zkouškové období, tak jsme se oba dva poctivě šprtali. Bydlení s ním nebyl žádný až na občasné trapné situace v koupelně. Jedno ráno, samozřejmě dokonale ospalá, jsem vlítla do koupelny naprosto bez rozmýšlení, jestli tam není Naruto. A on tam samozřejmě byl! Stál tam v celé své nahé kráse. A že se bylo na co koukat. Nevím, jestli to byla opravdu nebo jenom mě se zdálo, že na něj civím věčnost, ale i tak to bylo docela dost ponižující. Jen nevím pro koho víc. Vypadla jsem, co nejrychleji to šlo, a snažila se uklidnit v našem obývacím pokoji. Samozřejmě mi nijak nepomohlo, když za mnou sám přišel jen v ručníku a sednul si vedle mě.
"Promiň, měl jsem se asi zamknout." Usmál se tím svým šibalským úsměvem.
"No to si asi měl." Zamumlala jsem mu odpověď.
"Co jsi říkala?" zavrtěla jsem hlavou, že nic.
"Hin vadilo by ti, kdyby dneska k nám přišlo pár kámošů? Jen tři. Bylo by to takové menší posezení na oddych od zkouškového." Udělal na mě psí oči, takže jasně, že nešlo odolat! Jediné s čím jsem večer nepočítala, bylo to, že mezi ty jeho "kámoše" patří i jeho holka. Jmenovala se Sakura a přišla mi dost milá a hodná. Což mě štvalo ještě víc. Nevěděla jsem, že Naruto má holku, takže moje veškeré šance na Naruta se dostali na bod mrazu. Pak tam byl Sasuke Uchiha, který studoval taky právničinu a Sai, který chodil do blízké umělecké školy. Sakura chodila stejně jako já na lékařskou, ale byla o rok výš a chtěla být chirurgem. Všichni to byli milí a přátelští lidi, občas Sai prohlásil něco perverzního a Sasuke se tvářil občas jak kakabus, ale jinak to byl doopravdy krásný večer. Sasuke se Saiem se se mnou bavili tak, že jsem na chvíli zapomněla na Naruta. Zůstali tam až do tří do rána, pak jsme se dali s Narutem rovnou do uklízení.
"Proč vlastně nebydlíš se Sakurou?" doufám, že to nevyznělo tak naštvaně, jak jsem se cítila. Ale asi ne, protože se na mě Naruto usmál.
"No…se Sakurou jsme asi teprvem měsíc a společné bydlení jsme už tak pozdě nemohli sehnat. Ona bydli se svými kamarádkami a u nich v bytě místo už není. Stejně tak jako Sasuke a Sai, ještě totiž s nimi bydlí jeden můj kámoš. A možná ho znáš! Máte stejné přijmení."
"Vážně? Jak se jmenuje?" Docela dost by mě to zajímalo.
"Hyuuga Neji. Chodí s Tenten, která bydlí taky s nimi."
"To je můj bratranec! Už dlouho jsem ho ale neviděla." Byl to doopravdy další "vyvrhel" naší rodiny. Stejně jako já, nelíbili se mu pravidla.
"Tak ho sem když tak příště dotáhnu." Mrknul na mě. Douklidili jsme a šli jsme spát. Bohužel každý sám. Po té oslavě jsme se s Narutem docela dost sblížili. Skoro každý pátek u nás bylo menší posezení, kterého se začal účastnit taky můj bratranec se svou holkou. Tu jsem si neskonale oblíbila. Hodně jsme si rozuměli a vypadalo to, že Nejiho to hrozně moc těší. No jo no, Tenten nebyla z nijak vážené rodiny, takže kdyby ji přivedl k nám, sežrali by ji tam. Připravovali jsme zrovna občerstvení na další povánoční posezení., dělali jsme jednohubky. Já krájela rohlíky a Naruto je mazal.
"Chceš ochutnat? Trošku jsem ji vylepšil." Naruto a ty jeho "vylepšováky" v jídle. No řekněme, že prostě některý nešly ani jíst.
"Cos do toho dal? Nechci se zase otrávit." Vyplázla jsem na něj jazyk. Naruto hodil po mě šibalský pohled a v tu ránu jsem byla přitlačena ke kuchyňské lince a on mě nutil sníst jeho jednohubku. Samozřejmě jsem se tomu neuvěřitelně smála.
"Ne Naruto, já nechci. Počkej! NE!" smála jsem se jako malá. Pak jsem využila výhodu svých volných rukou a začala jsem ho lechtat. Okamžitě se svalil na zem, jenže mě vzal sebou. A skončili jsme v dost blbý poloze. Ležel na mě a hleděl mi přímo do očí.
"Víš…máš nádherný oči Hinato." Jeho obličej byl jen kousek od mého a přišlo mi, že se přibližoval. Najednou se prudce zvednul a nakonec i mě pomohl na nohy. Jenže bylo tu TO trapné ticho.
"Promiň, já…" začal, ale já ho přerušila.
"V pohodě. Máš holku. Doděláme ty jednohubky s tvou úžasnou pomazánkou ne?" usmála jsem se na něj. Usměv mi oplatil, ale po té nahodil zadumaný výraz. Ach jo! Proč musí mít holku?!
Večer ubíhal tak jako vždy, pohodově. Až kolem půlnoci se něco zvrtlo.
"Naruto počkej. Chcem ti to vysvětlit."
"Proč jste mi to neřekli a dělali ze mě idiota?! Vždycky jsem věděl Sasuke, že máš Sakuru rád. Kdybyste mi to řekli, tak by to bylo v pohodě." Otočil se směrem k Sakuře.
"Promiň Sakuro, nikdy jsem tě nemiloval. Prostě jsem to nedokázal. Nejsi holka pro mě."
"Naruto, měli jsme ti to říct. Jen jsme nevěděli jak. Strašně moc se omlouváme." Měla slzy na krajíčku. No a tak se zničil pohodový večer.
Sasuke to táhnul se Sakurou už týden, ale na Narutovi bylo po druhém dni vidět, že ho to nijak nemrzí. Mrzelo ho jen to, že mu to neřekli a dělali z něj blbce. Všechno se docela dost rychle urovnalo, protože za týden byl silvestrovský večírek, tentokrát u Sasukeho, Saie, Nejiho a Tenten. Měli prostě ten byt mnohem větší. A bavili se spolu jako dřív.
Oslava Nového roku byla dokonalá. Nikdy jsem neměla v sobě tolik alkoholu a docela se to později i vymstilo. Kolem páté ráno jsme se vydali s Narutem domů. Ve většině případů mě táhnul on, ale byla to vcelku zábavná cesta. Když jsme se měli rozdělit každý do svého pokoje, tak nevím, co mě to popadlo, ale políbila jsem Naruta.
" Šťastnej Novej rok Naruto." Koukal na mě vcelku vykuleně a já jsem mezitím zmizla do svého pokoje. Za chvíli jsem slyšel, jak se otevírají dveře do mého pokoje. Byl to Naruto, kdo jiný. Jeho výraz byl nic neříkající a chvilku jsem se ho i bála. Přilehnul si ke mně a začal mě vášnivě líbat. V tu ránu, jako kdyby ze mě opilost spadla, jsem se k němu s radostí přidala. Konečně. Za chvíli skončilo všechno oblečení rozházené po celém pokoji.
"Vážně to chceš? Nechci, aby sis zítra něco vyčítala." Zeptal se mě. Políbila jsem ho.
"Neboj, nebudu. Na tohle už čekám dlouho." Usmála jsem se na něj. A to ráno bylo pro mě nejhezčí, které jsem kdy zažila. A ještě nejhezčí nový rok, protože jsem s Narutem.
TÁKŽE JSEM SEM NĚCO NA RYCHLOVKU HODILA =) PŘEJÍ KRÁSNÝ NOVÝ ROK VŠEM NAVŠTĚVNÍKŮM TOHOTO BLOGU A AŤ SE VÁM SPLNÍ VŠECHNY VAŠE SNY! =)
P.S.: Ta povídka měla být úplně o ničem jiném, ale tak co už…:D
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaká je podle vás nejlepší povídka? =)

Koření života
Týmy spolu = KATASTROFA!
Ostrov
ANBU

Komentáře

1 Skřítek Skřítek | Web | 31. prosince 2012 v 18:25 | Reagovat

Ta povídka je naprosto úžasná!! :D Povedla se ti ;-) a já jen doufám, že sem něco takového budeš házet častěji :) a teď už ti taky přeji šťastný nový rok :)

2 Iwelin Iwelin | Web | 31. prosince 2012 v 18:42 | Reagovat

[1]: Chtěla bych přidávat něco častěji, ale čas je zrádce a moje inspirace taky :D rozepíšu povídky ale konce mi už prostě nějak nejdou :D

3 veronika veronika | 31. prosince 2012 v 22:39 | Reagovat

podarené. šťastný nový rok aj tebe.

4 Katty Katty | 4. ledna 2013 v 12:47 | Reagovat

Taky přeji krásný nový rok :-) jinak povídečka byla krásná x))

5 Ráďuše Ráďuše | Web | 4. ledna 2013 v 14:16 | Reagovat

Moc pěkné :D Povedlo se ti to.

6 Carolyn Nakashi Carolyn Nakashi | Web | 20. října 2013 v 0:41 | Reagovat

Dokonalost :333

7 sasukey sasukey | Web | 12. června 2018 v 22:53 | Reagovat

Jak se říká, konec dobrý, všechno dobré! :D Sakura a Sasuke mají být spolu a Hinata s Narutem (ted je to dokonce i oficiální podle opravdového anime) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama