I need you 4.část

3. prosince 2012 v 22:05 | Iwelin |  Jednorázovky
Ano ano. Občas sem ještě něco přidám. Chci dopsat většinu povídek, ale bude to trvat dlouho. Za 1. málo času (moje dny se skládájí ze školy, která je každý den do 4, pak buď basket nebo praxe a do toho momentálně autoškola. Jsem ráda, když přijedu domů v 8, naučím se a jdu spát.) za 2. došla (opravdu) isnpirace. Když mě to chytí, tak se snažím něco napsat.
Ale teď k předposlednímu dílu....a sami rozhodněte jak to skončí! :)) DOLE je anketa =)


"Sasuke? Zabils…zabil si někdy nějaké dítě?"
"Proč se ptáš na tohle?" odstoupil ode mě.
"Prostě odpověz." Naléhala jsem na něj. Cítila jsem, jak mě slzy tlačili v očích. Jen se na mě díval a nic neříkal. Vím, jaká byla odpověď. Slzy mi začaly stékat po tvářích. Věděla jsem, že je krutý a bezcitný. Ale až tak moc? Začal se mi hnusit. Chtěla jsem pryč. Rychle jsem se dostala ke dveřím, ale on byl rychlejší. Přitlačil mě celým tělem na dveře. Chytil mi ruku, která byla na klice, a zkroutil mi ji za záda.
"Nikam nejdeš. Jsi jen moje a budeš poslouchat." Vzal mě do náruče a přenesl na postel. Celou dobu jsem se mu snažila vymanit. Samozřejmě, že se mi to nepovedlo. A on už nebral ohledy. Vůbec žádný. Došla mu trpělivost, tak si mě vzal násilně.
Když skončil, ucítila jsem teplou tekutinu, která mi stékala po nohou. Krev. Sasuke zašel znova do koupelny a mě tam nechal uslzenou a nevěřící, že to vážně udělal. A ona to byla vážně realita. Oblékla jsem se, místo svého roztrženého trička, jsem potají vzala jedno Sasukemu. Slyšela jsem zvuk proudící vody. Znovu se sprchoval. Vyběhla jsem z pokoje a rozhlédla se po chodbě. Pak jsem se, co nejtišeji vydala pryč. Musím zmizet. Věděla jsem, že je to marná snaha. Brzo mě najdou, neměla jsem šanci bez chakry. Ale povedlo se mi to. Po delší době mě praštilo sluneční světlo do očí. Rozeběhla jsem se do lesa, párkrát jsem o něco zakopla. Moje oči si ještě nezvykli na denní světlo. Pak už jsem utíkala jako o život. Doslova.
Celou cestu se mi vybavovali obrázky ze Sasukeho mysli. Všechno jsem od něj převzala, když jsem ho léčila. Viděla jsem všechny jeho ošklivé násilné činy, při kterých ani nemrknul. Byl to bezcitný vrah.
Zastavila jsem se až u koryta velké řeky s prudkým proudem. A nebyla jsem tam jediná.
"Sakuro!" Poznala jsem jeho hluboký hlas. A byl hodně rozzuřený. Jen jsem se na něj podívala. V očích se mi ukazovala jen setina smutku a zklamání, které přišlo s rozčarováním, když jsem poznala jaký Sasuke Uchiha doopravdy je. Ano, tohle už nebyl ten malý kluk z mého týmu…byl to naprosto pro mě cizí člověk. A já už jsem s ním nechtěla mít nikdy nic společného. Vykročil ke mně a mě nezbývala jiný možnost než udělat jediné. Než být zase v jeho moci, skočila jsem do řeky, kde mě strhnul prudký proud. Uslyšela jsem jen jeho výkřik s mým jménem. Pak jsem cítila, jak mi voda naplňuje plíce.
"Sakuro? Hej Saky?" strašně moc mi hučelo v uších. Bylo to nesnesitelný. Ale ještě horší bylo světlo, které přímo bodalo do očí.
"No jen pomalu. Máš dost času." Slyšela jsem uklidňující hlas svého starého senseie Tsunade.
"No tys nás vystrašila. Dva týdny v čudu a pak se objevíš rozmáznutá na kameni." Jo, typická Tsunade. Ale v jejím hlasu jsem poznala, že měla o mě opravdu strach.
"Řekneš nám někdy, co se stalo? Kde jsi byla?" zeptala se mě hned, jak jsem se trochu rozkoukla. Neodpověděla jsem. Nechtěla jsem o ničem mluvit. Nechtěla jsem na to hlavně znovu vzpomínat.
"Promiň Tsunade. Ale nemůžu, nechci už na to dál myslet." Nakonec jsem jí dala aspoň tuto odpověď.
"Fajn. Tak si odpočiň, zítra ti přijdu říct výsledky z různých vyšetření, které jsme pro jistotu udělali.
Snažila jsem se z bolesti hlavy vyspat, ale díky hrozivým vzpomínkám Sasukeho jsem nemohla. Každou chvilku jsem se probouzela a litovala ty lidí, kteří se připletli do cesty v jeho pomstě. Už jsem neviděla, že by zabil další dítě, jenže ani s lidmi, kteří ho přímo prosili o život, se neslitoval. Ani náznak slitování.
Když jsem tušila, že už prostě neusnu, vstala jsem z postele a došla k umyvadlu, nad kterým viselo zrcadlo. Vypadala jsem děsně. Moje vlasy byly spíše chuchvalce něčeho růžového a pod očima jsem měla strašné kruhy. Ano, opravdu vypadám přitažlivě. Vzala jsem židli a sedla si k oknu. Byl úplněk. Dlouho jsem ho neviděla. Říkala jsem si, jaké by to bylo romantické teď být s někým milovaným na procházce. Jenže Sasuke by leda tak při úplňku někoho zabil (nepochybovala jsem, že bych to momentálně byla já) jako hladový vlkodlak. A pak jsem ho uviděla. Stál na střeše přímo proti oknu mého pokoje. Vyskočila jsem zděšením, že si jde pro mě. A toho jsem se nejvíc obávala. Cítila jsem, jak se jeho oči do mě přímo zabodávají. Myslím, že kdybych se mu tentokrát dostala do rukou, zabil by mě. Jako ty ostatní. Naprosto bez slitování. Do pokoje vstoupila sestřička, která asi slyšela ránu od židle, která spadla na zem. Podívala jsem se na ni.
"Stalo se něco slečno Sakuro?"
"Ne, jen…jen jsem zakopla. Omlouvám se." Usmála jsme se na ní a ona nakonec odešla. Když jsem se podívala zpět na střechu, nebyl tam. Ale to mě rozhodně nenechávalo klidnou.
A ráno měla přijít změna mého života.
"Sakuro, nevím, jestli tohle mám považovat za dobrou nebo špatnou zprávu. No, myslím, že o tom rozhodneš sama." Výraz Tsunade mě děsil. Věděla jsem, že to nebudou dobré zprávy.
"Jsi těhotná. Nevím, jestli ten plod přežije. Jsi teprve v prvním týdnu, ale měla bys to vědět. A teď tě nechám samotnou." Bohužel mě nenechala samotnou. Ještě tam bylo to malé v mém bříšku. Sasukeho dítě, dítě bezcitného vraha.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ + anketa (pls komenty)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Happy end či špatný konec?

Happy end!! *_* 75% (12)
Bad end... 25% (4)

Komentáře

1 Kvaki-chan Kvaki-chan | 4. prosince 2012 v 17:04 | Reagovat

No konečně jsi něco přidala. Tenhle díl byl super, už se moc těším na další(teda jestli ovšem bude) :-D

2 Katty Katty | 4. prosince 2012 v 17:14 | Reagovat

Aaaa krásný moc ! Jááááj moc se těším na pokračování x))

3 Ráďuše Ráďuše | Web | 4. prosince 2012 v 17:52 | Reagovat

Já jsem teda rozhodně pro happy end, i když nevím přesně, jestli to po tom všem ještě půjde, protože Sasuke je v týhle povídce vážně na zabití. :D Těším se na další.

4 veronika veronika | 4. prosince 2012 v 22:28 | Reagovat

nie som si istá ako by tu mal vyzerať happy end aj keď by som ho rada videla. uvidíme aké bude pokračovanie.

5 terulik terulik | 19. prosince 2012 v 20:13 | Reagovat

Super díl ... prosím pokračování ....

6 niless niless | Web | 21. prosince 2012 v 22:22 | Reagovat

to je božíí :-D miluju povídky na téma sasusaku a píšeš to fakt dost dobře :) kdybys chtěla tak mrkni na náš blog, taky se snažíme psát na tohle téma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama