Ta šprtka! 03 - pro Lena-luny

8. ledna 2012 v 9:57 | Xia-san |  Jednorázovky na přání
Po dlouhé době zase něco přidávám. Omlouvám se, ale vůbec na to nemám čas a ani na to psaní náladu. Třikrát týdně mám tréninky a vracím se domů kolem 9, kdy jsem ráda, že si stihnu udělat ještě něco do školy a další věci. O víkendech ani nemluvím, páč mám buď zápasy a nebo jiný program. Ale občas snad někdy něco přidám.
Hezké počteníčko.

"Bože můj. Tak na tohle mě nikdo už v životě nedonutí!" řekla vystrašeně Tenten, která se teď tiskla na Nejiho, který si to užíval.
"Tak co zlato? Bojíš se?" zeptal se posměšně Sasuke a políbil Sakuru do vlasů.
"Fuh, no…musím uznat, tenhle díl byl oproti prvnímu a druhému nejhorší." Stiskla pevněji Sasukeho ruku.
"No jo no, holky. Půjdeme se někam najíst? Třeba pizza? " navrhl Neji a všichni souhlasili. Proto se vydali do nedaleké pizzerie. Bezvadně se bavili. Sasuke nakonec nebyl takovej blbec, jak se Tenten vždycky jevil a Neji se jí ukázal snad v tom nejlepším světle. Vypadalo to, že mu může věřit. Když se najedli, rozhodli se jít už domů.
"Tak zítra ve škole." Políbil ji na rozloučenou.
"Neji, co jsem ti říkala. Nechci, aby o nás někdo věděl. A prosím, řekni Sasukemu, aby to nikomu neříkal." Podívala se na něj vážně. Neji to vůbec nechápal, proč to chce tajit, když ona sama si nejdříve stěžovala, že se za ní určitě musí stydět. Holky jsou občas až moc složité, ale vyhověl jejímu přání.
"Tak jo. Ale doufám, že tě zítra uvidím." Políbil ji na rozloučenou a nasednul do auta.
Další den Neji po Tenten házel šibalskými pohledy, ale ona ho jasně ignorovala. Aspoň se snažila.
Zrovna šla po chodbě, když do ní strčil Juugo a s ním byla i ta jeho parta. Bylo těsně před zvoněním, také chodba byla skoro prázdná.
"Tak tady máme naší šprtku. Moc dlouho jsme si nepopovídali." Zaskřehotala Karin. Juugo ji držel pevně za ruku a na tváři měl šibalský úškleb.
"Minule nám to nějak nevyšlo. Ale jak koukám, dneska tu tvůj ochránce není." Přitiskl se na ní.
"Nevíš, co jsem ti říkal minule?!" ozval se za ním hluboký hlas. Juugo se rychle otočil. Před ním ještě stál Suigetsu s Karin, kteří radši uhnuli Nejimu z cesty. Neji u něho byl ještě dřív, než stačil mrknout okem a už mu drtil krk ve svém sevření.
"Už nikdy ani nešáhneš. Dokonce ani nepromluvíš nebo tě zničím." Napřáhnul se.
"Neji ne!" Tenten se mu snažila zabránit, ale byl odhodlaný. Najednou se na chodbě objevil profesor a oddělil je od sebe.
"Neji Hyuuga, poctíte mě dnes odpoledne v kabinetě. A žádné odmlouvání a ihned do třídy!" Ti ostatní tři se hned vytratili a Neji ještě čekal na Tenten.
"Tebe nechat chvilku o samotě." Usmál se.
"Ale ten Juuga si to vypije. Jen varování na něj nestačí." Zavrčel a chytil ji za ruku, na kterou ji políbil.
"Jen to ne, už tak budeš mít problémy."
"Nikdo ti nebude ubližovat. Nechápu, že si to necháš líbit!"
"A myslíš, že se mi to líbí? Ale co já proti nim zmůžu?! NIC!" vytrhla mu svou ruku z té jeho.
"Stačí jen říct a já ti pomůžu. No tak lásko, nechci aby se ti něco stalo." Pohladil ji po tváři. Tenten pod tím oslovením celá roztála.
"Počkám na tebe po škole naproti v kavárně. Takže doufám, že tě pofesor moc nezaměstná. A teď do třídy. Bože můj, to je poprvé, co přijdu pozdě na hodinu." Zděsila se a tahala Nejiho za ruku do třídy.
Po škole si Tenten si svými přáteli došla na oběd. Měla vůči Hinatě trochu výčitky, kvůli tomu, že jí neřekla ještě o Nejimu. Rozhodla se, že jí to poví. A nejlepší by bylo ještě v ten den.
"Hej Hin, nechcete s Narutem zajít teď do kavárny naproti?" zeptala se jich. Jakmile Hinata viděla její prosící obličej, věděla, že jí potřebuje něco říct.
"Jasně, půjdeme rádi." Usmála se na ni. Naruto jen přikývnul, jeho názor by stejně nejspíš nebrali v úvahu.
Měli ještě jednu hodinu a potom se vydali do kavárny. Tenten ještě nenápadně kývla na Nejiho, když byli ve třídě. Oplatil ji to úsměvem. Rychle přešli do kavárny a objednali si něco dobrého k snědku a kávu.
"Tak co mi potřebuješ říct?" zeptala se Hinata potom, co jim přinesli jejich objednávku.
"Ještě chvíli počkej. Musí jen ještě někdo přijít." Usmála se na ni. Chtěla jí to říct, až s nimi bude Neji. To bude na vysvětlování lehčí. Čekali hodinu. Zatím si povídali o všem možném, co čekali na toho dalšího člověka. Najednou Tenten viděla Nejiho, jak vychází ze školy. Usmála se. Hinata následovala její pohled a na tváři se jí objevil šibalský úsměv.
"Takže, on je ten, na kterého čekáme?" Tenten jí kývla na souhlas, ale Naruto to vůbec trochu nechápal. Seděli vepředu, takže na ně Neji mohl přes ulici vidět. Zamávala na něho a on ji to oplatil. Ještě se rozhlédnul a vešel na silnici. V tom, jako by se všechno zpomalilo. Na Nejiho se řítilo černé auto, které ho nabralo na kapotu, a pak ho odhodilo na chodník. Auto se ani nezastavilo a hned odjelo. Tenten se zastavilo srdce. Hinata s Narutem to také celé viděli a nemohli uvěřit svým očím. Jako první se vzpamatovala Tenten, která vyběhla z kavárny a běžela k němu. Dýchal.
"Neji? Neji slyšíš mě?! Řekni, že jo prosím." Brečela.
"Zavolejte někdo sanitku. ZAVOLEJTE JI!" To už u ní byla Hinata s Narutem, který volal pro pomoc.
"No tak Neji, jen to vydrž." Držela ho za ruku Hinata, které se slzy kutálely po tvářích.
"No tak lásko, tohle mi nemůžeš udělat. Ne teď, prosím." Políbila ho na čelo. Neji měl trochu otevřené oči a z posledních sil se snažil něco říct. Ale nedokázal to. Už bylo slyšet houkání sanitky…
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaká je podle vás nejlepší povídka? =)

Koření života
Týmy spolu = KATASTROFA!
Ostrov
ANBU

Komentáře

1 lena-luny lena-luny | Web | 8. ledna 2012 v 15:15 | Reagovat

krása... nevím co říct... jen ten konec mě zaskočil. Netušila jsem, že když to tak slibně pokračovalo, zase to někdo/něco zničí. Chudák Neji!

2 veronika veronika | 8. ledna 2012 v 21:52 | Reagovat

to je teda obrat v deji.

3 Ajisek Ajisek | E-mail | 9. ledna 2012 v 22:11 | Reagovat

Úžasnej díl!! Ten konec mě taky dost zaskočil. :-D Moc se těším na další díl!!))

4 Skřítek Skřítek | Web | 19. ledna 2012 v 10:40 | Reagovat

No tohle? Úžasnej díl! Vůbec sem nečekala něco takovýho! rychle další díl! :)

5 Hope Hope | 25. ledna 2012 v 20:09 | Reagovat

super :-D

6 Smiliiiii Smiliiiii | 29. února 2012 v 10:58 | Reagovat

Kyaaa! Rychle rychle další dííl!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama