Ta šprtka! 02 - pro Lena-luny

3. listopadu 2011 v 3:50 | Iwelin |  Jednorázovky na přání
Další dílek! :D Ještě bych to viděla na další jeden nebo dva dílky, ale doufám, že se vám tenhle díl bude líbit =)) A PROSÍM o komenty!!! Abych věděla, jestli to mám vůbec přidávat, tak rychle (tím myslím, abych se vůbec dokopala k napsání dalšího dílu;)) Hezké počteníčko hlavně pro LENA-LUNY! =))

"Páni, pomalu bych tě nepoznal."
"Já vím, nikdo by nečekal, že by se do tohohle šprtka převlékla, že?!" zavrčela na Nejiho, který stál za ní. Věděla, kdo to je.
"Hm tak promiň." Chtěl odejít, ale Tenten ho chytila za ruku.
"Promiň, nechtěla jsem hned vyjet. Máš narozeniny, měla bych být na tebe milá." Usmála se.
"A ještě jednou děkuju za záchranu."
"Ty mi budeš děkovat hodně dlouho co?" zeptal se jí znuděně. Přikývla na souhlas. Naklonil se k ní.
"Můžeš mi to vynahradit jinak. Dneska ti to moc sluší." Vykouzlil na tváři sexy úsměv, ale Tenten jen víc vystrašil. Pak od ní odešel. Přidala se tedy k Narutovi a Hinatě.
"Hej Hin, neměla bys tolik pít. Víš, jak to dopadlo minule." Zasmála se Tenten, když si vzpomněla, jak si udělaly menší oslavu s alkoholem jen ony dvě.
"No promiň, ale já tady mám aspoň ochránce, kterému věřím a on se o mě když tak postará." Vyplázla na Tenten jazyk a Naruto Hinatu objal kolem pasu. Seděli všichni tři v rohu Hinatina velkého obýváku. Občas se k nim přimotal někdo opilý a pokecal s nimi. Holky z něj měly tedy spíše srandu. Kolem třetí ráno se všichni rozcházeli pryč.
"Půjdu už taky spát. Jsem utahaná." Protáhla se Hinata, až ji záda zakřupaly.
"Jo jo, půjdeme asi už všichni ne?" podíval se na Tenten Naruto a ta přikývla na souhlas. Nechala Hinatu a Naruta jít napřed, chtěla si najít ještě něco malého k jídlu, aby zajedla trochu ten alkohol, co vypila. Když už zatáčela do svého pokoje, někdo ji chytil okolo pasu a stáhnul k sobě.
"Myslím, že je pravý čas n tvůj vděk." Zatáhnul ji k sobě do pokoje a zamknul.
"Neji tohle je pěkně blbej vtip." Řekla vystrašeně. Neji se k ní přibližoval a Tenten zase ustupovala.
"Kdo říká, že to nemyslím vážně." Propaloval ji pohledem.
"No tak, jsem to přece já. Ta šprtka! Zkazíš si pověst." Zkoušela to dál. Už neměla, kam ustupovat a Neji to poznal.
"Myslím, že jak ses dneska ukázala, nikdo se mi nemůže divit." Přiskočil k ní a chytil ji za ruce.
"A já mám pro tebe dneska slabost." Poznala, že je trochu přiopilý. Chtěla ještě něco říct, ale umlčel ji polibkem. Dobyvačným a dravým. Chvilku se mu snažila vymanit ze sevření, ale pak mu začala oplácet polibky. Vždyť se jí Neji líbí tak dlouho, nedokázala odolat. Sundal ji tričko a dál se věnoval jejímu dekoltu. Tenten nechtěla zůstat pozadu. Byla sice nervózní, že ona je nezkušená, ale nechtěla to na sobě dát znát. Sundala mu tričko a vrhla se na něj ještě dravěji. Pak si najednou uvědomila, co dělá. Vždyť ona taková není! Snažila se od něj odtrhnout, ale nechtěl ji pustit. Tak ho nakopla mezi nohy. Neji se hned svalil na zem v bolestech a Tenten byla konečně volná. Ještě než vyběhla z pokoje, se otočila.
"Promiň Neji. Doufám, že si tohle nebudeš pamatovat." Rychle vběhla k sobě do pokoje a zamkla. Ještě chvilku uklidňovala svůj splašený dech, pak konečně zalehla do postele.
Ráno bylo děsný. Vzbudila se někdy kolem desáté s bolestí hlavy. Zabořila hlavu zase do polštáře.
"Hej Tenten jsi vzhůru?" Hinata klepala na dveře a pak stiskla kliku. Bylo zamčeno. Tenten se proto vyškrábala co nejrychleji z postele a šla ji otevřít.
"Ahoj Hin." Pustila do postele a šla si aspoň opláchnout obličej.
"Proč si měla zamčeno?" Tenten rozhodně nechtěla nic prozradit o jejím zážitku s Nejim, tak si hned něco vymyslela.
"Nechtěla jsem, aby se mi do pokoje vetřel nějakej opilej úchyl." Mrkla na ní.
"Oh, to je logické."sedla si na postel.
"A co ty? Naruto ještě spí?" mrkla spiklenecky na svoji nejlepší kamarádku, která okamžitě zrudla.
"Jo ještě spí. Jdeme na snídani." Hned to zamluvila.
"Nevím, jestli něco sním. Je mi blbě. A tamto Hinátko má milá nezakecáš." Objala ji kolem ramen. Ještě na sebe hodila oblečení na převlečení, vlasy si nechala rozpuštěné a vyrazili. Kromě Tenten už Hyuugů nikdo nespal, takže se nemuseli bát, že potkají někoho cizího. Hinata si vzala koblihu s čokoládovou polevou a Tenten jen suchý rohlík.
"Je tu strašný nepořádek." Vzdychla Hinata. Tenten se porozhlédla po kuchyni a obýváku. To teda byl pořádnej nepořádek. Někdo scházel ze schodů a Tenten pěvně doufala, že je to Naruto. A pro její smůlu to byl Neji. A k tomu ještě bez trička. Když ji uviděl, tak se trochu zarazil, ale došel do ledničky, něco si vzal a pak si sedl k holkám. Tenten jen doufala, že si Neji nic nepamatuje. Hlavně to, jak ho nakopla. Ještě ji bude nenávidět víc.
"Tak jak jste si užili oslavu?" zeptal se hned mile, ale koukal se do stolu.
"Jo dobrý, ale uklízíš si to sám." Vyplázla na něj jazyk Hinata. Neji se jen pousmál.
"Ehm, tak já už asi půjdu." Zvedla se Tenten.
"Vzbudím Naruta a hodíme tě domů." Chtěla se zvednout i Hinata, ale Tenten ji zarazila.
"Ne ne, to je v pohodě. Dojdu pěšky." Hinata se na ní nechápavě koukla. ¨
"Máš to přes půl města!" nechápala ji.
"Potřebuju se trochu provětrat." Naznačila jí tu bolest hlavy. Hinata tedy přikývla a dál se věnovala koblize. Tenten se podívala naposledy na Nejiho, který se na ní se zájmem díval. Pak si odešla pro věci a vyrazila dom.
Když byla konečně doma, teprve si pořádně oddychla. Vybalovala si věci od Hinaty a zjistila ne moc pěknou věc.
"A sakra. To snad nemůže být pravda! Hlavně mi neříkejte, že to tričko nemám." Vyházela všechny věci z tašky a pak se jimi zase prohrabala. Nic! Zapomněla ho v noci u Nejiho v pokoji.
"Jestli ho najde Hinata, tak jsem v hajzlu." Sedla si na postel a chvilku jen tak seděla. Pak se rozhodla dát si pořádně horkou vanu s horou třešňové pěny. Milovala třešně. Byla tam do té doby, než voda začala být studená. Pak si šla ještě lehnout, ale spala jen chvilku, protože jí probudil zvonek. Její strýček nebyl doma, protože pracoval i přes víkendy, tak musela vstát z postele a otevřít sama.
"Neji?" snažila se trochu zakrýt, protože měla na sobě jen vytahané tričko a minikraťásky.
"Ahoj. Můžu dál?"
"No…jo." Pustila ho dovnitř. Sedli si do obýváku, Tenten radši naproti Nejimu.
"Tak?"
"Chtěl bych se ti omluvit."
"Bože můj, takže si to pamatuješ." Bolestně vzdychla.
"Ano pamatuju si úplně všechno. I to, jak si mě nakopla." Usmál se a Tenten zrudla. Neji si přisednul k ní.
"Chtěl bych, aby si věděla, že jsem celou dobu vědě, co dělám." Chytil ji za ruku.
"Vážně? To ti teda moc nevěřím." Vytrhla se mu a věnovala mu pochybovačný pohled.
"Tenten myslím to vážně." Tenten se naštvala a stoupla si.
" Jasně. Takže se ti líbím hm? Nebo ses nám zakoukal do krátké sukně? Kdybych se neoblékla pomalu jako nějaká děvka, tak si mě ani nevšimneš!" Neji na ní vyjeveně koukal.
"Ne! Rozhodně ne, líbila ses mi už dřív, ale…nemohl jsem ti to přece jen tak říct!"
"Aha, takže ses rozhodl si to se mnou hned rozdat! Jsme moc rozdílní na to, abychom byli spolu. Takže jestli nemáš nic jiného, prosím odejdi." Ukázala směrem na dveře. Neji se zvednul.
"Říká se, že protiklady se přitahují. Opravdu mi na tobě záleží Tenten." Políbil ji jemně na čelo a pak jí dal ruky její tílko.
"Snad mě příště nenakopneš." Zasmál a Tenten zrudla tentokrát vztekem.
"Žádný příště už nebude. A teď VEN!" Neji se s úsměvem na tváři vytratil z jejího bytu. Byla dost rozhořčená, všechno na co ten den šáhla, ji nevycházelo. Tak radši nic nedělala.
V pondělí to bylo horší. Myslela si, že jí dá Neji pokoj, ale ne. Celý den jí sledoval svým pohledem a volnou hodinu jí zatáhnul do prázdné třídy.
"Co chceš?" založila si ruce v bok.
"Chtěl bych tě jen o něco poprosit. Teda spíše pozvat na takové rande." Vysoukal ze sebe dost těžce.
"Takové rande? A tos mě musel zatáhnout sem a nemohl jsi mi to říct na chodbě? Oou já vlastně vím v čem je problém. Stydíš se za mě. To už je první věc, co nám překáží."
"Já to klidně řeknu do školního rozhlasu." Mrknul na ní.
"Ne! Bože jen to ne. Nechci, aby někdo věděl, že spolu něco máme." Na Nejiho tváři se rozlil vítězný úsměv.
"Takže přiznáváš, že mezi námi "něco" je?" pomalu se k ní přiblížil a uvěznil ji svýma svalnatýma rukama v objetí. Tenten si poraženě vzdychla.
"Jo, nejspíš jo. A můžeš za to jen a jen ty!" Neji se na ní nechápavě koukl.
"Myslíš to, jak jsem neodolatelný, skvělý, inteligentní machr?" pozdvihl jedno obočí, jak to uměl jen on. Tenten ho jemně praštila po hlavě.
"To určitě, ty jsi leda tak…" umlčel ji polibkem.
"Neuvěřitelnej blázen." Dokončila svojí větu.
"Tak vyrazíme si večer někam?" Tenten odkývala.
"Fajn, v šest tě vyzvednu. A jde s námi i můj kámoš." Mrknul na ní, a co nejrychleji zmizel ze třídy.
"Cože?"
V šest už netrpělivě čekala před panelákem. Chtěla zase trochu udělat dojem, sice si nevzala minisukni, ale doufala, že jí to v těch potrhaných džínách a černém tílku sluší. Vlasy si hodila jen do jednoduchého drdůlku. Konečně u chodníku zastavil černý jeep.
"Ahoj. Promiň, že jedeme trochu pozdě." Vykouknul na ní černovlasý kluk. Sasuke. Neji jí otevřel zadní dveře a ona nastoupila. Seděla tam nějaká růžovovláska, kterou neznala. Usmála se na ní.
"Ahoj. Jsem Sakura Haruno, přítelkyně Sasukeho." Tak to bylo něco. Za prvý se Tenten divila, že tak milá a roztomilá holka může chodit se Sasukem a hlavně…TEN Sasuke Uchiha, lamač dívčích srdcí, kluk, který v životě snad s nikým nechodil, má HOLKU?!
"Já jsem Tenten Darei a popravdě nevím, co jsem." Odpověděla ji s úsměvem. Sakura se zasmála a Neji na ni z předního sedadla hodil vražedný pohled. Se Sakurou si povídali dál, než dojeli do centra města. Dozvěděla se, že Sakura se Sasukem už jsou spolu skoro rok, což přidalo ještě víc na jejím údivu.
"Tak na co chcete holky?" zeptal se je Neji, když došli ke kinu a objal Tenten kolem pasu.
"Co takhle na Paranormal activity 3?" navrhla s nadšením Sakura. Sasuke se na ní pochybovačně podíval.
"A zase budeš celou noc vzhůru?" zasmál se.
"No tak lásko." Udělala na něj psí oči. Ostatní to taky odsouhlasili. Tak se šlo na Paranormal activity.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
(Chňá! Vidíte? Tentokrát to nemám seknutý v tom nejlepším a nestojí to za nic :D Hold se musím vrátit ke starým způsobům =P)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Skřítek Skřítek | Web | 3. listopadu 2011 v 11:29 | Reagovat

Ale je to prostě dobrý! Takže chci pokráčko :D nebo nehraju :D:D :) moc pěkný to bylo

2 lena-luny lena-luny | Web | 3. listopadu 2011 v 17:45 | Reagovat

Je to výborný, skvělý, báječný... ale mě už dochází pochvaly! :D
Snad bude další díl co nejdřív!

3 Hope Hope | 3. listopadu 2011 v 18:41 | Reagovat

je to moc super :-D

4 Ráďuše Ráďuše | E-mail | Web | 3. listopadu 2011 v 19:11 | Reagovat

Css, Cs, Cs, tak to teda né :D Prej ne v tom nejlepším, holka! Asi tě trefím! Ty to totiž sekneš zrovna v tu chvíli, kdy se do toho člověk vžije a to je právě to nejhorší nejlepší :-D

5 Andysek Andysek | E-mail | 3. listopadu 2011 v 20:20 | Reagovat

Boží, úžasný, krásný !! :-D Rychle další díl !! ))

6 Kačka Kačka | 3. listopadu 2011 v 20:58 | Reagovat

Krása,krása,krása :D !!

7 veronika veronika | 3. listopadu 2011 v 21:58 | Reagovat

je to vydarené.

8 Mikrisa Mikrisa | 20. listopadu 2011 v 22:27 | Reagovat

Božíí!! :-D Rychle další díl nebo se zblázdním! :D

9 Shinigami Shinigami | 14. května 2012 v 23:54 | Reagovat

úžasný ale tu poznámku na konci sis mohla odpustit! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama