Anbu 07

21. dubna 2011 v 11:37 | Xia-san |  ANBU
Ten začátek je strašnej...ale aspoň jsem něco napsala...potřebovala jsem se dostat k tomu konci =)Kurai - černý, temný (abyste vůbec věděli, co to znamená xD)
Kurai me - černé oči
"Kurai princezno? Už je čas."
"Co se stalo s nima? Kde je Hinata a Naruto?" zeptala jsem se ho vražedným hlasem. Zaskočeně na mě hleděl. Pak se začal smát.
"Oni jsou na tom dobře. Za to ty se budeš modlit, aby tvoje muka skončili co nejdřív." Objevili se za ním dva další strážci, kteří mě chytili a táhli bludištěm chodeb. Dostala jsem se do větší místnosti s podivnými sochami. Ale já je hned poznala. Bylo to dědictví klanu Kurai a bylo to hnusné dědictví. Byly to sochy ocasatých démonů, kterých se můj klan snažil zmocnit. Pochytali jich celkem šest, než byl klan Kurai vyvražděn a všichni démoni propuštěni na svobodu.
"Co-co chcete udělat?!"
" Dát ti zpátky tvé dědictví, ale trochu jinou formou." Připoutali mě na kamenný stůl řetězy.
"Bylo těžké sehnat pečetící sochy, ale…máme je. A s nimi i tři ocasatý démony. Akatsuki nebyli tak ochotni nám je vydat. Aspoň ne dobrovolně." Utáhl řetěz na rukou.
"Vy jste vyvraždili Akatsuki?"
"Bohužel ne. Pein a Konan utekli a vzali sebou další tři démony. A tříocasý se ztratil neznámo kam. Ale ty můžeš být poctěna, že budeš mít v sobě jednoho z nejsilnějších."
Začal se šíleně smát. Tohle mi opravdu nahánělo strach, obzvlášť když mi začal na tělo kreslit podivné znaky.
"Proč já?" řekla jsem plačtivým hlasem. Už jsem nevěděla, co dělat. Byla jsem naprosto bez chakry a hlavně jsem věděla, že žádná pomoc nepřijde.
"Myslíš, že na dalších jsme to nezkoušeli? Nebyli ale dostatečně silní! Víš vůbec, co tvůj klan všechno dokázal?" měl rozhořčený hlas. Zavrtěla jsem hlavou.
"Váš klan byl nejsilnější ve Skryté Vodopádové. Vlastně patřil mezi nejsilnější v celém ninja světě. Ale nebyl uznáván, nebyl pochopen. Všichni jej měli za klan, který jen lační po bohatství a vraždí. Vlastně ano, patřili mezi vraždící klany, jenže to oni zbavili na celá desetiletí svět ocasatých démonů. Díky klanu Kurai všichni žili v klidu a bez strachu, kdy démoni zase zaútočí. Jenže pak začali bojovat s klanem Uchiha, který se jich chtěl zmocnit. A tím to všechno začalo. Klan Kurai neměl žádné spojence. Za to klan Uchiha spousty a proti nim neměli šanci. A pak to znáš. Celý klan vyvražděn až na dědičku hlavní větvě. Tebe."
"Jak to tak všechno znáte?"
"Kdo myslím, že tě zachránil? A proč tohle všechno vím? Jsem sice z klanu Kurai a až z třetí větvě. Jen díky ukradeným svitkům jsem se dostal pečetícím technikám. A ty teď využiju." Teď se nade mnou tyčil a rozhodoval o dalším pokračování mého života. On mi dříve zachránil život, ale chtěl mě jen využít.
"Jen tvé krásné oči dokážou démona udržet. Oči, které lační po smrti a duších. Proto jsem nikdy já sám nemohl mít vlastního démona. Nejsem dost silný. Kurai me měla jen hlavní větev, ale teď ji můžeme obnovit i moc." Jednou rukou se dotýkal pečeti na mém břiše a druhou sochy démona.
"Vítejte v opravdovém pekle Kurai princezno." Začal odříkávat pečetě a já cítila, jak mi do těla proudí spousty silné chakry. Měla jsem pocit, že mi to roztrhá tělo. Projela mnou řezavá bolest a já se neubránila pronikavému výkřiku. Pak jsem omdlela.
"Tenten?" někdo se mnou třásl.
"Tenten!" Byl to Naruto. Pomalu jsem otevřela oči.
"Jak ti je?" podíval se na mě smutnýma očima.
"Co v sobě mám?" rozplakala jsem se.
"Pětiocasatého. Houkou." Byl se mnou zavřený v kobce.
"Naruto…já se bojím."
"Bude to dobrý, jen se nesmíš nechat ovládnout. Nevíme, čeho je schopen." Posadil se vedle mě.
" Co s námi chtějí ještě udělat? Proč nás tu drží?" byla jsem s nervy v koncích. Na to, že jsem bývala silná kunoichy jsem teď z vysoka kašlala. Využili mě jen kvůli klanu, o kterém jsem se sama toho dřív moc nevěděla. A narvali do mě násilím ocasatého démona. To člověka položí na lopatky.
"Nevím. Mě jen prozkoumali, jako by se chtěli ujistit, že je ve mně Kyuubi dobře zapečetěn."
"Myslela jsem, že každý ninja může mít v sobě démona. Tak proč vybírají tak pečlivě?"
" Démoni jsou dost silný. Ten člověk musí mít dost silnou chakru, aby ho dokázal ovládnout a ve většině případech hlavně přežít pečetící techniku. Jinchuuriky se většinou dědí. Já ho mám po své matce." Usmál se, zřejmě při vzpomínce na matku. Najednou jsem uslyšela Hinatin hlas. Okamžitě jsme se zvedla a vydala ke dveřím.
"Hin? Hinato?"
"Tenten! Jak ti je? Když tě odtáhli, tak jsem po chvíli slyšela jen strašlivý křik, myslela jsem…" brečela.
"Hin v klidu. Všechno je v pořádku a já slibuju, že tě odtud dostanu. Ano? Posloucháš mě? Prosím neplakej." Nesnášela jsem tenhle stav, kdy jsem věděla, že jsem naprosto bezmocná. Přece musí být nějaká cesta ven.
"Hin? Co ti prováděli? Jsi v pořádku?"
"Ano myslím, že jsem. Jen zkoumali mé oči. Chtějí s nimi něco strašného udělat, slyšela jsem, jak se o tom baví. Bojím se Tenten, nechci o ně přijít." Řekla sklesle. Kdyby jí vzali oči, znamenalo by to, že umře. A to nesmím dopustit.
"Je u tebe Neji?"
"Ano, před chvílí ho sem dotáhli. Vypadá to, že je v pořádku. Zkusím ho vzbudit." Otočila jsem se na Naruta, který na mě se zájmem koukal.
"Co máš za lubem?" klekla jsem si k němu.
"Máme v sobě oba dva ocasaté démony. Nejsilnější stvoření na světě. Když je necháme, ať si udělají, co chtějí, tak…"
"Ne! Zbláznila ses?!"
"Je to naše jediná šance, jak se dostat ven!"
"Kyuubi není na tom, tak dobře, aby zničil tohle celé sídlo. Působí na něj má zranění a já mám zablokovanou chakru."
"Kdo říká, že budeš sám?" hodil na mě nevěřícný pohled.
"Poslouchej…myslíš, že démony dokáže udržet něco jako zablokovaná chakra nositele. Oni zas nejsou tak chytří. Zapomněli na démona, cítím jeho chakru, jak se mi rozlévá po těle. Kyuubi ty zábrany určitě taky prorazí." Usmála jsem se na něj.
"To ano, ale co když Houkou nebude spolupracovat? Byl desetiletí zavřený v té soše."
"Já je všechny zabiju a zničím tohle celé sídlo, až z toho bude jen prach a třísky. A ty mě pak pomocí Kyuubiho zastavíš. Houkou bude potom všem slabší. "
"Ale já tě můžu zabít!"
"Prosím…musím zachránit Hinatu. Vyjde to, prosím." Málem jsem se rozplakala. Dlouho se rozmýšlel.
"Tak jo."
Pokračování příště
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

JSte zde? XD

*click*

Komentáře

1 veronika veronika | 21. dubna 2011 v 23:26 | Reagovat

snáď ten plán potom dopadne dobre.

2 nanachan nanachan | Web | 25. dubna 2011 v 16:36 | Reagovat

neprosím si nič na diplom :)

3 Skřítek Skřítek | Web | 29. května 2011 v 10:45 | Reagovat

dobrýý :)) sem fakt zvědavá co bude příště :))

4 Elika Elika | E-mail | 20. srpna 2011 v 2:26 | Reagovat

Jů! Pěkný snd jim to vyjde! ;-)

5 Teka Teka | E-mail | 31. srpna 2011 v 0:02 | Reagovat

Jéé!! Nemůžu se dočkat dalšího dílu ! :)

6 Smilicek Smilicek | 1. října 2011 v 21:52 | Reagovat

Rychle! Rychle! Další díl nemůžu se dočkat ! :-)  :-)  :-)

7 Tenísek Tenísek | 14. října 2011 v 20:53 | Reagovat

Tak joo!! Rychle další díl sem šíleně zvědavá. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama