Bez citů 01- od Tsubaki-chan pro mě

16. května 2010 v 7:44 | Xia-san |  Povídky od jiných autorů
Povídka od Tsubaki-chan pro mě...samozřejmě NejiTenten :-*...zbožňuju xD

Krásná,mladá 19-ti letá dívka sedí na skále a pozoruje slunce. Její krásné,přirozeně hnědé oči se mění na červené a opuchlé. Po její hladké,sametové tváři se jí valí slzy,které už nedokáže potlačovat.

,,Proč mi tak ubližuješ? Vždyť jsem ti nic neudělala,nebo snad jo? Kdybys věděl,jak moc mě to bolí,ale to ty bohužel nevíš. Jak jsem se do tebe mohla tak lehce zamilovat? Někdy se ptám,má ještě vůbec cenu takhle žít? Má ještě vůbec cenu se trápit? Odpověď je jasná. Ne! Ale jak chceš! Už se nechci trápit. Začnu od znova. Doteď jsem se zajímala jen o věci,o které bylo naprosto zbytečné se zajímat. Doteď jsem kolem tebe poletovala,ale s tím už je konec. Já ti ukážu,co ve mně je! Budu trénovat a pak tě porazím,ale tak aby sis to pamatoval pěkně dlouho!"pomyslela si TenTen a nechala spadnout své slzy dolů.
,,To byly poslední slzy pro tebe! Teď už žádná další nebude!"rozhodla. Ještě chvíli pozorovala měsíc,ale pak se zvedla. Chtěla se projít po Konoze. Porcházela se po Konoze ozářenou pouličními lampami a hvězdami,které byly poseté po nádherné tmavé obloze,kde vynikaly a nikdo je nemohl přehlédnout. Tyhle procházky milovala. Neznala nic lepšího,vlastně znala. Krásného génia z klanu Hyuga,Nejiho Hyugu. Ale s ním byl teď naprostý konec. Byla pevně rozhodnutá ho porazit a tím se mu pomstít za všechny ty roky,kdy ji ubližoval. Její sebevědomí se zvýšilo a pomalu se na povrch vydrávala bezcitnost,pohrdavost a arogantnost. Když si uvědomila,že je jedna hodina ráno,utíkala domů,aby se trochu vyspala. Přiběhla domů,v rychlosti se osprchovala a sedla si na postel. Na posteli si rozčesávala svoje dlouhé vlasy,které vždy ukrývala do dvou drdolů. Vlasy dočesala a lehla si na postel.
,,Tohle je poslední den,kdy jsem to já. Ta hodná a milá TenTen. Zítra jim ukážu druhou TenTen,kterou neznají!"křikla do celého jejího pokoje. Přikryla se a brzy na to usnula.

Když se ráno probudila na její tváři byl místo obvyklého úsměvu,arogantní a pohrdavý pohled. Převlékla se,nasnídala,aby měla dostatečně sil a vyšla z domu. Najednou ji popadl pocit bezmoci a nejraději by utekla,od všeho.
,,Už nejde vrátit se zpátky,už jsem se rozhodla a já své slovo nikdy nevezmu zpátky! To je moje cesta ninjy!"uklidňovala se v mysli
Když si uvědomila,jaká to slova řekla,zašklebila se.
,,Už jsem jak ten Naruto,ten tou svou cestou ninjy brzo všechny nakazí."
Přišla na místo srazu. Samozřejmě Neji,už tam byl. Ani ho nepozdravila,prostě ho obešla i s tím jejím výrazem a šla si sednout na velký kámen,který byl daleko od něho. Neji se tomu podivil.
,,Co to s ní sakra je? Ani mě nepozdravila,ani se na mě neusmála!"pomyslel si Neji
Oba dva tam byli v naprosté tichosti,že i kdybyste pustili špendlík na zem,uslyšeli byste ho. Mezi nimi vládla neklidná atmosféra. po dvaceti minutách,když tam tak byli,Neji to ticho už nevydržel a chtěl něco říct,to by se ale nesmělo ozvat dvojité PUF.
,,Ahojte moji milí žáci!"pozdravil Gai s úsměvem.když si ale všiml té atmosféry,úsměv rázem zmizel
,,Co je to s vámi? Vám určitě chybí síla mládí."dedukoval Gai
,,Gai sensei! Gai sensei! Co budeme dneska dělat,co se budeme učit?!"ptal se nadšeně Lee
,,Ah jediný student,kterému nechybí pořádná dávka síly mládí."pochváli Gai
,,Gai sensei!"brečel Lee
,,Lee!"brečel zase Gai
,,Gai sensei!"
,,Lee!"
,,Gai sensei!"
Za nimi se objevila opět kulisa se západem slunce a mořem. Tento jejich pozdrav trval 10 minut + - ještě několik minut.
,,Tak na rozcvičku si dáte 45 koleček okolo Konohy,65 dřepů,21 kliků a 14 sklapovaček. Tak běžte a jestli se budete flákat budete mít kola navíc! Já si musím jít něco zařídit a nesnažte se podvádět!"upozornil Gai a zmizel
,,Hai"odpověděli kluci zděšeně
K jejich překvapení se první rozběhla TenTen,kluci se po chvíli přidali. Byla rychlejší než předtím. Když dělala sklapovačky,myslela,že to nezvládne.
,,Sakra já to snad nezvládnu! Ale no tak to dám! Musím ho porazit!"povzbuzovala se v duchu
Ze svých posledních sil udělala poslední sklapovačku. Trochu se vydýchala a postavila se,protože právě přišel Gai. A kde vlastně byl? Špehoval je,protože mu bylo divné TenTenino chování. Dost ho překvapilo,že byla jako první hotová. Většinou byl první Lee,ale teď.
,,Co se to tu stalo? TenTen byla většinou ukecaná a pomalá,ale dneska byla nejrychlejší. A ani se neusmívá! To není samosebou. Myslím,že je to kvůli Nejimu,pokud teď začne usilovněji trénovat,potvrdí mou domněnku. Měl bych s ní promluvit. Uvidíme,co se z toho všeho vyvine."pomyslil si Gai
,,Dnešní trénink končí,běžte si kam chcete"oznámil Gai
Kluci rychle zmizeli a TenTen už také chtěla.
,,TenTen ty ne! Musím s tebou mluvit."
,,A o čem?"zeptala se bez jakéhokoliv náznaku citu
,,Proč teď tak trénuješ?"zeptal se
,,Promiňte,ale myslím,že vám do toho nic není."
,,TenTen,má to něco společného s Nejim?"
,,Proč si myslíte,že to s ním má něco společného?"
,,Vím,že kvůli němu brečíš. Několikrát jsem tě viděl. Co chceš teď dělat,proč teď chceš zesílit?"
,,Protože se mu chci pomstít. Chci mu dokázat,že nemá vždycky pravdu. Chci mu dokázat,že není nic jiného než namyšlený blbec,který si myslí,že když má moc je z něj nějakej bůh."
,,Chápu,ale nechci,aby to mělo velké dopady na náš tým. Můžeš mi slíbit,že nezajdeš moc daleko?"
,,To nevím"
,,Dobře,ale pokus se nezničit tým."
,,Dobře."
,,Běž,jestli chceš můžu se zeptat Anko,jestli by tě nechtěla trénovat."
,,To myslíte vážně?"
,,Ano"
,,Byla bych vám moc vděčná"
,,Běž domů a odpočiň si. Zítra ti vše řeknu."
,,Děkuji"poděkovala a zmizla.
Doma se složila na postel a přemýšlela. Byla ráda,že ji aspoň Gai pomůže. Šla se umýt,najíst,lehla si a po několika minutách zaspala bezesným spánkem.

Když se ráno probudila,opět se změnila na arogantní. Nejdivnější na tom všem bylo,že se těšila na trénink,což u ní nebývalo časté,spíš méně obvyklé.
Na její překvapení přišla na trénink jako první. Tohle už vůbec nebylo obvyklé. Byla ale celkem ráda,že vedle sebe nemusela mít toho ,,hulváta",který jí ničil život. Po několika minutách přišel vysmátý i s Leem,oba se k sobě chovali jako nejlepší přátelé. U toho pohledu jí bodlo u srdce. S ní se ani Lee tak nebavil. Najednou si připadala zbytečná. Chtěla brečet,chtělo se jí utéct,ale nemohla. Nasadila ten nejledovější pohled jaký dokázala. Neji se u něho zastavil.
,,Vždyť ji nemám rád,tak proč mi tak vadí,jak se ke mně chová?"ptal se sebe
,,Ty ji nemáš rád,ty ji miluješ proto ti vadí,jak se k tobě chová baka!"ozvalo se jeho druhé já
,,Sklapni"okřikl ho
,,Je to pravda jenom si to neumíš přiznat!"řeklo jeho druhé já
,,Není!"
,,Je!"
,,Není!"
,,Je"
,,Není,tak už toho nech!!!!!!!!!!!!!!!!"
,,Jak chceš stejně je to pravda"ozval se naposled hlas v jeho hlavě
Neji s Leem stáli
stromu a TenTen zase seděla na kameni.
Za chvíli přišel Gai.
,,Tak dětska,pojedeme do Německa"oznámil jim
,,To jako fakt"kulil oči Lee
,,Ne dělám si srandu. 50koleček kolem Konohy,58 dřepů,60 kliků. A dělat,neflákat se! Vložte do toho sílu mládí!"zadal Gai rozcvičku,která se jiným slovem dala nazvat:utrpení.
TenTen byla opět první. Neji se jen divil,kde se to v ní bere.
,,Tak dětska,dáme si zápasy. Neji s Leem a já s TenTen!"rozkázal
,,Hai"odpověděli
Kluci odešli dál od nich. TenTen se postavila do bojové pozice.
,,Bojuj!"zavelel Gai
TenTen na něj hodila kunaie a shurikeny,on je odrazil taijutsum. Po cvhíli ji to přestalo bavit a tak rozdělala svitek se svými zbraněmi. Gai spozorněl. Podařilo se mu je odrazit. Teď na ni pro změnu útočil Gai. Uhýbala,nedával ji šanci zaútočit. Po chvíli byl boj u konce. Mohlo to dopadnout remízou,ale použil jeden útok,který nestihla odrazit a prohrála,ale i tak.
,,Byl to dobrý souboj,málem si i vyhrála"
,,Děkuji senseii"
Gai musel od sebe kluky oddělit jinak by se pozabíjeli,začali proti sobě používat smrtelná jutsu.
,,Co jste si mysleli,že děláte?! Běžte domů a sklidněte se,trénink končí."poručil jim Gai
Kluci se na sebe znechuceně podívali a zmizeli.

,,Senseii má vůbec smysl,abych byla ninjou?"ozvala se náhle TenTen
,,Ale jistě že má,jsi talentovaná dívka. Chce tomu dát jen čas a sílu mládí. Byla by škoda to vzdát,zvlášť ldyž je Anko ochotná tě trénovat."
,,V-Vážně? To je svělé."usmála se
,,No vidíš dokonce se i usmíváš! Bude tě trénovat vždy po našem tréninku. Dnes začínáte. čeká tě v tréninkové hale 6. Zítra nezapomeň přijít na trénink."
,,Jasně a děkuji senseii"
,,To nestálo za řeč"
TenTen zmizela,dostala šanci stát se lepší a tu šanci jen tak nepustí.
Objevila se před halou.
,,Už si tady. Můžeme začít. Gai mi říkal,že si dobrá v ovládání zbraní,ale na ostatním budeme muset zapracovat."přemýšlela nahlas Anko
,,Projdeme si základy a začnu tě učit"řekla Anko
Začali. Vždycky předtím než začaly trénovat nové jutsu jí řekla Anko celou teorii,aby to pro ni bylo lehčí. TenTen to celkem šlo(nebudu vypisovat,co ji všechno učila,to by jsme tu byli do rána).
Takhle to šlo celých několik měsíců. Dopoledne a odpoledne trénovala s týmem a večer s Anko. Spala asi tak jen 4 hodiny,ale to ji nevadilo. Během měsíce se stala silnější než byl Neji a Gai. V jeden den si s Nejim a Gaiem dala souboj dva na jednoho. Vyhrála,ale už byla unavená a zhroutila se. Tým k ní přiběhl.
,,Je v pořádku?"zajímal se Neji
,,Je unavená,nic víc."odpověděl Gai
,,Je to divné. Gai sensei něco ví."pomyslel si Neji
Po tréninku za ním přišel.
,,Gai sensei,jakto že je TenTen tak silná. Vy to víte,takže se nesnažte zapírat."
,,Trénovala ji Anko."
,,A důvod?"
,,Na ten se zeptej jí! A prosím odnes ji domů."řekl Gai a zmizel
,,Hai"odpověděl Neji. Pohlédl na spící dívku,mohl konečně spatřit,jak je neskutečně krásná. v ten moment pocítil zvláštní pocit,který ještě nikdy necítil.Pocit................


A ten druhej díl taky pecka =)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 pop pop | 10. března 2013 v 0:40 | Reagovat

Pocítil nudu jako já po přečtení :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama