Anbu 04

11. května 2010 v 10:17 | Xia-san |  ANBU
Další dílek...odjíždím pryč, tak sem něco málo přihazuju...=)

"Nevíš po kom teď jdeme?"             
"Ne, bojím se podívat do jejich myslí. Můžou to očekávat, hlavně Neji. Počkáme si na další informace."
Odpověděla mi s klidem Hinata. Štvalo mě, že nám o misi nic neřekli. Nikdo nevěděl, co máme očekávat. A taky jsme za chvilku zjistili proč. Měli jsme za úkol zničit velkou skupinu banditů, kteří byli z Vodopádové. Musím říct, že to opravdu nebyl lehký úkol. Jakmile nás jeden spatřil, začal nemilosrdný boj.
Během boje jsem ale ztratila Hinatu z dohled. Nikde jsem ji nemohla najít a měla jsme o ní velký strach.
"Hinato?! Hinatoo!" naše spojení se přerušilo. Určitě se jí něco stalo. Chtěla jsem se vydat na místo, kde jsem ji viděla naposledy, ale jakmile jsem se otočila, kolem mě proletěli vlaštovky z ledu.
"Hyouton: Tsubame Fubuki!"Jen tak tak jsem se vyhnula jedné, která mi mířila na hlavu.
"Kterej idiot?!" rozhlížela jsem se kolem sebe. Viděla jsem asi stejně starou holku jako já s přihlouplým úsměvem na tváři.
"Počkej, já ten úšklebek smažu z ksichtu!" začala jsem tvořit pečetě.
"Katon: Karyuu-Endan!" nečekala takovou rychlost proudu ohně a místo ní se objevil jen popel. Oddychla jsem si, to bylo lehké. Někdo do mě velkou silou narazil. Bylo to Hinatino tělo, ale žila. Hned se zvedla na nohy a já jí podpírala z jednoho boku.
"V pohodě?"
"Narazila jsem na vůdce." Oddechla. Položila jsem jí a připravila se k boji s velikým mužem, který si to k nám mířil. Jenže mi nebyla dopřána pomsta, za Hinatu, za to jak ji zřídil. Objevil se tam Neji.
"Běžte pomoct k Narutovi. Tady si musím vyřídit i osobní záležitosti." Řekl nám přes rameno a zase se otočil zpátky ke svému protivníkovi.
"Hin běž za Narutem. Já mu tady pomůžu." Pošeptala jsem jí. Poslechla mě.
"Buď opatrná."
"Ty taky." A stoupla jsem si vedle Nejiho.
"Říkal jsem, aby si šla za Narutem!" zavrčel na mně.
"Pff…myslíš, že ho porazíš sám? Neji jsme tým, pořád. Zvládneme to spolu." Usmála jsem se na něj, ale on jen odvrátil tvář. Dali jsme se do útoků, střídali jsme se a já si vzpomněla na to, jaké to bylo, když jsme byli všichni čtyři. Já, Neji, Lee a Gai-sensei. PO těch časech se mi stýská a hodně. Ale teď jsem neměla čas na vzpomínky. Protivník odrážel naše jutsu celkem lehce. Neji se k němu nemohl dostat, aby s ním začal boj na blízko. Vypadalo to, že Nejiho zná a i mně připadal ten vůdce nějak povědomý. Zkusila jsem tu nejjednodiší věc.
"Kuchiyose: Tobidougu!" zbraně se vyhrnuly ze svitku a míhali se všude kolem.Nejdřív se dokázal pár zbraním ubránit, ale já zvýšila rychlost vrhání. Když už jsem je všechny využila a protivníka tím unavila, přišel na řadu Neji.
"Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki!" Neji mu zablokoval všechny chakrové body.
"Fuuton:Kamikaze."
Větrný mlýn z mé ruky dokončil své dílo. Všude bylo roztrháno jeho tělo. Neměl žádnou šanci. Byli jsme oba dva dost udýchaní, ale naštěstí nás další boj nečekal. Všichni se rozprchli potom, co jejich vůdce byl zabit.
"Díky." Ozvalo se od něj.
"Neji odkud ho znám?" zeptala jsem se se zájmem.
"Vzpomeň si na svou jizvu na zádech." Tím mi dokonale vyrazil dech. To přece nemůže být on! Bojovali jsme proti němu, když jsme byli geniny a já jsem v tom souboji málem zemřela, když mě zezadu napadl katanou. Ale že by ho Neji zabíjel kvůli mně? To si nemyslím. Pomalu ke mně došla Hinata. Už vypadala dobře, jen jí teklo trochu krve z boku. Za chvíli k nám přišli ostatní.
"Neji ztratili jsme dva lidi. Bylo jich na nás přilíš moc, nepřežili to." Oznámil nám Naruto.
"Já vím." Neji nedal ani známu toho, že by mu to vadilo. Tak to bylo i u Naruta.
"Musíme dál, tohle nás nezdrží." Naruto se podíval na všechny kolem s výrazem ve tváři, který nechtěl slyšet žádný odpor. Všichni si povzdychli. Když jsem se rozhlížela po všech ostatních, všimla jsem si, že chybí ta dívka a muž, který se ž od začátku stranil ostatních. Takže žádné velké ztráty to zas nejsou. Podívala jsem se na tu spoušť kolem. Všude roztrhaná těla. Pro někoho to byl strašný pohled, ale já na to byla už zvyklá. Vyrazili jsme na cestu. Potřebovali jsme najít nějaký úkryt.
"Myslím, že jdeme po něčem velkém. Hodně velkém."Svojí mysl jsem hned propojila s Hin.
"Jo, já vím. Naruto něco naznačoval, když jsme bojovali proti několika ninjům. Bude to velký a náročný úkol. Doufám, že to přežijem."
"Určitě. I když tenhle boj nebyl zrovna lehký. Byli jsme unavení a nás bylo míň. Aspoň byla nějaká zábava." V duchu jsem se zasmála a Hin taky. Byla jsem ráda, že tu je se mnou. Mám ji opravdu ráda jako moji sestru.
"Zastávka na noc, brzo ráno vyrážíme. První hlídku si vezme Hinata, pak Tenten, Daisuke, Toichi a nakonec já. Dobrou noc." Prohlásil Naruto a zalehl do postele. Já se trošku ještě najedla a potom jsem zalehla taky.


Pokráčko příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

JSte zde? XD

*click*

Komentáře

1 Tsubaki Tsubaki | Web | 11. května 2010 v 14:45 | Reagovat

kráááááááásnééééééééé

2 Rockerka Rockerka | Web | 11. května 2010 v 20:38 | Reagovat

Juuuuuu :)) To je krásný díl :) a jako sem si početla! :) fakt se mi to líbilo.. tady ses pěkně rozepsala :) a efekt skvělý :) takže se už těším na další dílek :) a sice nevím kam jedeš ale měj se tam dobře :D

3 veronika veronika | 11. května 2010 v 22:47 | Reagovat

skvelé

4 saya14 saya14 | E-mail | 12. května 2010 v 17:53 | Reagovat

vyborneee :-D :-D rychloooo daaaleeej :-D :-D

5 Aiko lovely Sb Aiko lovely Sb | Web | 12. května 2010 v 19:42 | Reagovat

Super! Už se těším na pokráčko:-D

6 Kakashi sensei Kakashi sensei | Web | 24. května 2010 v 18:05 | Reagovat

Naprosto dokonalý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama