Nebezpečí - pro Mychio

25. dubna 2010 v 21:43 | Xia-san |  Jednorázovky na přání
Bude to navíc dílů, možná dva možná tři....ještě nwm.XD Ale jinak přeju krásně počteníčko, hlavně Mychio =)

A PROSÍM KOMENTÍKY! XD

Růžovovlasá dívka bežela po chodbě , jak nejrychleji mohla.
"Ještě jednou za roh a jsem tam." Pomyslela si. Ale do někoho nabourala a spadla tvrdě na zem.
"Au." Mnula si bolístku.
"Gomenasai." Řekl ten druhý a podal jí pomocnou ruku. Nemohla uvěřit, že jí právě pomáhá ON. Zadívala se do jeho černých očí. Do těch nejčernějších, které kdy viděla. Úplně je zbožňovala, ale taky jejich vlastníka. To se však nesměl nikdy dozvědět. Rychle přijala jeho pomoc a jen se tiše omluvila a běžela dál. Zadýchaná se zastavila před dveřmi, které vedly do její třídy. Zaťukala a vešla s omluvou, že zaspala. Její profesor Kakashi jen kývnul, protože vůbec nevnímal a ona si rychle zasedla na místo.
"Kdes byla?" zeptala se trošku napruděně její sousedka Mychio.
"Tentokrát jsem opravdu zaspala. A na chodbě jsem měla menší nehodu." Při té poslední větě mírně zčervenala.
Nechápavě na ní pohlédla.
"Sasuke Uchiha."
Při jeho jménu, zčervenala ještě víc. Mychio si jen povzdechla.
" Ty se taky chováš divně, když ho jen potkáš. A k tomu je to profesor Kakashi, takovej perverzák." Bránila se hned Saky a Mychio na ní zděšeně pohlédla.
"Jak to o něm můžeš tvrdit?"
"A ne snad?" mrkla na ní šibalsky. Mychio mírně zčervenala a pohled jí sklouznul na lavici.
"Tak možná je, ale to se mi na něm asi líbí." Po této větě Sakura spadla z židle. Všechny zraky se stočily k ní a ona se pokoušela, co nejrychleji dostat zpátky. Menší rozruch způsobený
Sakurou přerušil školní rozhlas.
" Pozorně poslouchejte. Důležité hlášení pro studenty, profesory a personál. Po této vyučovací hodině prosím vykliďte školu ze závažných problémů. Škola bude zavřena do odvolání a studenti mají do té doby volno."
V celé škole se ozval jásot, že pomalu nebylo slyšet ani to zvonění. Mychio a Sakura hned běžely ke svým kamarádkám ven.
" No není to bomba?!" jásala blondýnka, která se rozhlížela po svém klukovi Saiovi.
"Takové štestí mě dlouho nepotkalo." Usmála se další blondýnka, ale ta měla čtyři culíčky.
"Děvčátka? Mám pro vás ještě jednu dobrou zprávu." Přiběhla k nim brunetka, jejich kamarádka z vyššího ročníku.
"Mám volnej celej barák asi na tři týdny. Rodiče odletěli do Austrálie, a když je to volno, tak jsem si řekla, jestli byste nechtěli u mě na ten čas bydlet?" sice věděla, jak bude znít jejich odpověď, ale přesto na ně udělala psí oči, kdyby si to náhodou chtěli rozmyslet.
"JO!"
"Fajn dámy, mizim. Bežte si sbalit a já pro vás přijedu autem. A Hin, ty jdeš taky." Řekla razantně a zmizela jim za chvíli z dohledu. Modrovláska nestačila nic namítnout.
"Teda Tenten se má. Už se těšim." Zvolala Sakura, a co nejdřív se vypravila domů, aby si stačila zabalit všechny věci. S jejími adoptivními rodiči nebyl žádnej problém. Byla jim naprosto ukradená. Naházela si všechno potřebné do velké růžové tašky a šla si stoupnou před barák. Bydlela k Tenten nejblíž, tak bylo logický, že ji vyzvedla jako první. Zaujala místo vedle řidiče.
"Novej miláček?" zeptala se s úžasem při pohledu na černej jeap.
"Ne, jen půjčenej. Jinak bude můj až udělám maturitu." Nadhodila smutný výraz. Zasmála se a vyrazili k dalšímu domu. Zastavili před velikým domem. Ještě nikdo před ním nestál, tak Tenten vylezla a šla zazvonit.
"Jo, hned budu dole." Zavolala na ní Hinata z jednoho okna.
Vrátila se k auto a sedla si.
"Ten Neji sem pořád kouká. Nebo spíš na tebe." Usmála se provokativně Sakura a čekala, co jí kamarádka poví.
"Ehm…chodíme spolu do třídy. Namyšlenej frajírek jako tvůj Sasánek. Ale musim uznat, že je nádhernej."
"Není můj!" ohradila se Sakura a zadívala se zas na Nejiho.
"Ty máš takový štěstí, že se o tebe zajímá takovej frajer. O mě Uchiha nezavadí ani pohledem." Zesmutněla, ale Tenten ji hned objala kolem ramen.
"No tak Sak, jednou si tě určirě všimne. A kdyby ne, tak ho k tomu nějak dokopám. Pokud si zapomněla, on je taky můj spolužák." Povzbudivě na ní mrkla. Modrovláska konečně vyletěla z domu, hodila svojí tašku do kufru auta a konečně si sedla.
"Ahojky. Už můžem vyrazit." Oddychla si. Postupně tak sjeli pro Ino, Temari a nakonec Mychio. A konečně se mohly všechny společně vydat k Tenten domů. Bydlela kousek za městem, kde stály obrovské vily. Tenteniny rodiče měli firmu s počítači a s počítačovou technikou, a proto jezdili pořád pryč. Tenten byla často sama, tak si k sobě vždycky někoho pozvala. Holky si hned naházeli věci do jednoho rohu, převlíkly se do něčeho pohodlnější a usadily se v obýváku, kde probírali všechno možný. Ale hlavně kluky.
"Tak se Sak pochlub, proč si dneska přišla pozdě." Mrkla na ní Mychio a Sakura okamžitě zrudla.
"No…ehm…tak šla jsem po chodbě…no teda vlastně běžela….no a pak…"
"Jéžiš z tebe to leze." Zasmála se Temari.
"Tak prostě jsem se s někým srazila no…" dořekla to rychle.
"Ale s kým?" provokovala ji dál Mychio.
"Sasuke Uchiha." Řekla jeho jméno, tak jemným hlasem, jako kdyby se bála, že ho nějak pošpiní.
" A pak kdo tu má a nemá štestí." Rozesmála se Ten a všechny se k ní přidali.
"Hm to je fakt. Nejhůř na tom je Mychio, ta miluje perverzního učitele." Vyplázla na ní jazyk.
"To odvoláš! Není žádnej perverzák." Udělala uraženou.
"Neříkal tady někdo, že se mu ta jeho perverznost líbí?" hodila po ní polštář. Další výbuch smíchu a pak už jen lítaly polštáře všude kolem. Zvonek. Všechny nadskočily leknutím a přestaly po sobě házet polštáři.
"Ten, koho jsi ještě pozvala?" zeptala se vystrašeně Hinata. Tenten na ní zděšeně pohlédla.
"Já? Já nikoho!" vzala svícen do ruky a šla pomalu ke dveřím. Koukla se přes malé okýnko, ale nikoho neviděla. Zase se ozval zvonek a dívky zaječely. Tenten sáhla po klice.
"Ne Ten, nedělej to!" vyhrkla ze sebe vystrašená Ino. Tenten jí neposlechla a otevřela prudce dveře.
"Aaaaa!" někdo na ně vyběhnul a Sakura se ze strachu dala na útěk. Ale někdo ji pevně chytil. Pak slyšela jen smích.
"Lásko, nečekal jsem, že jste takový strašpytlíci." Ozval se dlouhovlasý kluk, která objímal Tenten kolem pasu. Ta se jen smála.
"Ale dobře jsme to vymysleli ne broučku?" políbila ho na tvář. Všechny dívky vzajetí nějakého kluka na ten pár jen vyjevěně civěly.
"Ehm…nechcete nám něco říct?" ozvala se Sakura k nim a otočila se na svého věznitele. Málem sebou šlehla, když zjistila, že jí drží její černovlasý anděl. Teda, její bohužel nebyl. Slabě se na ni usmál. Rychle odvrátila zrak a chtěla se vymanit z jeho sevření, ale nepodařilo se. Porozhlédla se po ostatních.
Hinatu držel její dlouholetý kluk Naruto, Ino zas její nový objev Sai, Temari byla uvězněná v objetí Shikamara, což se jí ale náramně líbilo a Mychio věznil Lee, její nejlepší kamarád. Konečně se všechny dívky dočkaly odpovědi od Tenten.
"No, tak nějak spolu chodíme." Usmála se na ně.
"Tak nějak? Teď jsem se urazil." Neji odvrátil od ní tvář a dělal uraženého.
"Promiň lásko." Udělala na něj ty své psí oči, které ji naučila Ino a schoulila se ještě víc v jeho náruči. Všichni se navzájem pozdravili, dívky se otřepaly z šoku a zase se posadili do obýváku.
"No a co teď?" zeptala se nervózně Mychio.
"Já bych něco slupnul." Protáhnul se Naruto, který seděl vedle Hin.
"Ty bys pořád jen jedl." Zasmála se Sakura. Sakura se s Narutem znala už odmalička, kdy s maminkou, když ještě žila, chodila k nim domů. Ale ty časy už jsou pryč. Byla nervózní a to ze dvou důvodů. Byla ze všech nejmladší. Všichni kluci spolu s Tenten a Temari chodili do vyššího ročníku a ostatní holky s ní do třídy, ale byla z nich nejmladší. Hrozně jí deptalo, že jí je sedmnáct a všem okolo ní osmnáct, devatenáct a Nejimu dokonce dvacet. A druhý fakt byl ten, že vedle ní seděl ON. Cítila se nesvá, nechtěla vůbec nic dělat, jen aby to nepokazila.
"Přinesu pizzy. Neji půjdeš mi pomoct?" zeptala se ho mile Tenten a už se zvedala. Neji se rázně zvednul a vydal se za ní do kuchyně.
"Hm, tak to asi umřu hlady." Řekl Naruto a položil si hlavu do Hinatinýho klína. Všichni se rozpovídali, protože věděli, že tohle bude určitě dlouho trvat. Jen Sakura a Sasuke mlčeli, ale aspoň se konečně někdo odhodlal.
"Ty jsi ta z rána viď?" usmál se na ní přílíš hezkým úsměvem. Měla co dělat, aby neomdlela a přitom si hned vzpomněla na Hinatu, jak to měla stejné.
"A-ano. Omlouvám se, nedávala jsem pozor na cestu." Sklopila zrak a mírně zčervenala. Už zase.
Sasuke se ní pokoušel dál mluvit a nakonec se rozpovídala i ona. Náramně dobře si s ním rozumněla. Bavili se spolu o všem. Zjistili, že oba dva přišli o rodiče. Že dokonce mají některé zájmy společné. Smáli se spolu. Sakura se nikomu tak neotevřela, samozřejmě kromě holek.
Svých nejlepších kamarádek. Konečně přišla Tenten s Nejim asi s pěti velkýma pizzami a všichni se dali do jídla. Když dojedli, vymýšleli další plán.
"Co takhle flašku?" ozvala se Ino se šibalským hlasem. Všichni nesouhlasně zamručeli.
"Flaška už je nudná. A některé věci se nemusí dělat jen s pomocí té hry." A na důkaz svých slov Shikamaru políbil Temari. S dalším nápadem se ozvala Mychio.
"Já vím. Pojďte vyvolávat duchy."

Pokračování příště...vypadá to na tři díly asik..:XD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

JSte zde? XD

*click*

Komentáře

1 veronika veronika | 25. dubna 2010 v 22:13 | Reagovat

skvelé

2 Tsubaki Tsubaki | Web | 26. dubna 2010 v 6:00 | Reagovat

skvělýýýýýýýý pokráááčkooooooooo

3 Koizumi Michiyo Koizumi Michiyo | Web | 26. dubna 2010 v 7:07 | Reagovat

Hejooooooooo to je krutýýýýýýýý!!! XD Rychle pokráčko, je to skvělý!!! XD

4 mia mia | 26. dubna 2010 v 19:49 | Reagovat

pokračkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

5 saya14 saya14 | E-mail | 26. dubna 2010 v 21:06 | Reagovat

vyborneeee :-D :-D rychlooooo daleeeeej :-D :-D

6 Mizore-chan Mizore-chan | Web | 27. dubna 2010 v 16:42 | Reagovat

Ahoj zrovna jsem požádala o spřátelení tak si to když ktak přečti
Mizore-chan
Tým 7 se saiem a ty
tymseven-forever.blog.cz

7 Mizore-chan Mizore-chan | Web | 27. dubna 2010 v 16:44 | Reagovat

P.S: Včera jsem požádla o povídku na přání tak mi když tak odepiš!
Jo a kdy přidáš další díl povídky Týmy splou=KATASROFA! Je mic senzační a už se nemůžu dočkat dalšího dílku!=D

8 mychio twe milovane SBenecko mychio twe milovane SBenecko | Web | 27. dubna 2010 v 22:02 | Reagovat

jee to je naprosto supeer sem naprosto spokojená je to neco uuužasnýý a nááádhernáá naprosto božííí je so supeer strasne se mi to liiibi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama