Ostrov 02

30. března 2010 v 9:33 | Xia-san |  Ostrov
Další díleček...XD Tenhle dílek je trošku popisovací XD
Ostrov


"Tak ninjové z Konohy jim přišli na pomoc? Tato populace opravdu už upadá." Řekla posměšným hlasem blondýnka s vějířem připevněným na zádech a s černým pláštěm s červenými obláčky.
" Je dobře, že jsme ji zničili. Byla jen na obtíž." Řekl další posměšný hlas tentokrát za nimi. Rychle se otočili a spatřili dívku také s blonďatými vlasy, ale byli mnohem delší a stejný plášť jako první blondýnka.
"Takže to jste vy, co to tu všechno způsobili?" zanechal si svůj falešný úsměv Sai.
" Jistě, to je naše práce." Pochlubila se pyšně blondýnka a přenesla se k dlouhovlásce.
" Těšilo nás, ale zdržujete. Ještě se uvidíme." Řekla a chtěla zmizet, jenže po nich hodili shurikeny, kterým se museli vyhnout. Dlouhovláska je jedním pohybem ruky stočila na jiný směr a druhá vytáhla svůj vějíř.
"To se nás snad tolik bojíte?" posmíval se Shikamaru. Blondýnka máchla vějířem a kluky to odhodilo deset metrů pryč.
"Říkala jsem, že nemáme čas." Objevila se u Shikamara a pak zase zmizela a nebylo po nich ani stopy.
"Myslím, že nebudou jen tak ledajaký." Hodil vražedný pohled Sasuke na Shikamara. Kluci se zvedli a šli si poblíž najít místo ke spaní.

" Hokage vyslal tým Tora. Takže bude zábava." Zajásala dlouhovlasá blondýnka.
" Hmm, teď je necháme stranou. Jak šla mise Temari?" zeptala se hnědovláska.
" Mise splněna, našli jsme i Anko, ale tu knihu jsme už u ní nenašli. Vyrušili nás." Odpověděla ji Temari.
"Tak jo, teď půjdeme všichni. Jdeme na Skrytou v Kamení, rovnou na Tsuchikageho."Zasmála se zlomyslně růžovovláska.

Ty dívky jsou opravdu silné. Je jim teprve sedmnáct let a mají schopnosti na úrovni nejlepšího jounina možná i kageho. Každá ovládá aspoň dva živly. Popíšu každou zvlášť.
Ino Yamanaka je v porovnání s nimi asi nejslabší, ale je silnější o hodně silnější než já. Umí také lékařské jutsu. Její živly jsou vítr a voda. Umí ovládnout jiné mysli a také se dokáže vcítit do některých věcí, obzvláště zbraní. Je v Akatsuki po smrti svého otce. Celou svou rodinu pak vyvraždila, protože jí vinili za jeho smrt. Její sensei byla Konan.

Temari no Sabaku je Kazegakeho sestra. Je silná stejně jako legendární sanninka Tsunade. Byla její žačkou spolu se Sakurou. Ovládá větrné, zemní a bleskové jutsu. Na boj používá svůj vějíř. Když ho má u sebe nikdo ji neporazí. Důvod proč je v Akatsuki je neznámý.

Sakura Haruno je stejně silná jako Temari. Má vynikající lékařské jutsu a ovládá jako její sensei brutální sílu. Za živly má vodu, zem a méně ovládá oheň. Někdy jsem zaslechla, že má v sobě něco jako druhou mysl a proto na ni neplatí většina genjutsu. Do Akatsuki se dostala po vyvraždění její adoptivní rodiny jedním vrahem, který byl v té době nejhledanějším ninjou v zemi. Před nějakou dobou jsem se dozvěděla, že byl právě zabit Sakurou.

Hinata Hyuuga by se mohla považovat za vůdce organizace, ale jak jsem zjistila, všechny jsou si rovny. Ovládá všechny jutsu klanu Hyuuga, dokonce i vymyslela jedno neuvěřitelně silné jutsu, které je i však pro ni nebezpečné. Ovládá sice jen tři živly, vodu, blesky a oheň, ale skoro je nepoužívá. Vystačí si bohatě s jutsu klanu Hyuuga. Důvod určitě znáte Hiashi. Je to pomsta, kterou slibovala. Její sensei byl po odchodu Madara Uchiha, po kterém jsme tak dlouho pátrali. Byla jeho žačkou spolu s Tenten.

Tenten je spoluzakladatelkou Akatsuki. Celé jméno neznám. Vlastně o ní nevím skoro vůbec nic. Jednou jsem s ní byla na misi a své protivníky zabila během pěti minut. Zabila jounina Otaku, nejsilnějšího jounina z Deštné. Po této misi zjistila, že jsem špeh. Nechala mě žít, ale asi jen kvůli tomu, že se rozhodli, aby se o nich dozvěděl celý svět. Je plná nenávisti a to ji činí ještě silnější. Radím vám, když se s ní setkáte, raději utečte. V téhle dívce se skrývá obrovská síla.

Není dobré si s těmito dívkami zahrávat. Konan a Madaru Uchihu zabili, tak lehce. Tsunade stihla utéct a teď se někde ukrývá. Doufám, že Tsunade-hime ještě někdy potkám.

Zaklapl knihu.
Všechny tyto informace si přečetl jako poslední.
"Tak co na to říkáš Neji, už nejsou tak slabý co?" nemohl si odpustit Sasuke.
"Už se těším, až se s nimi znovu setkáme. Mají podobně schopnosti jako my, takže bude konečně zábava." Jásal Naruto. Kluci s ním souhlasili.
Jich pět bylo nejsilnější v celé zemi Ohně. Pocházeli z těch nejlepší klanů a měli ty nejlepší senseie. Ale to všechno nebylo jen díky tomu. Měli velký talent a hlavně si věřili a chtěli ochránit své blízké. To je vedlo k tomu, aby dosáhli takové síly. Všichni se vydali na cestu. Shikamaru našel v knize jejich sídlo a doufal, že tam stále přebývají. Brzo našli velkou skálu uprostřed hlubokého lesa a díky Nejimu a jeho Byakanu zjistili, že je to opravdu jejich sídlo.
"Heh, myslím že nejsou až tak skvělý, jak jsme si mysleli. Nechají se klidně objevit." Zasmál se potichu Sasuke, ale když se podíval Sharinganem rychle změnil názor.
"Tak tam bychom se nedostali ani za nic." Užasl po chvíli.
"Taky sis toho všimnul viď?" ušklíbl se na něj Neji.
"Takže z toho usuzuji, že je tam mnoho pastí, přes které se nedostaneme." Usoudil Shikamaru. Oba dva mu kývli na souhlas. Posedali si kolem úkrytu a vyčkávali, až někdo vyjde ven. Před svítáním se konečně odvalil těžký kámen.
"Kluci, schovat!"

Pokračovaní příště...XD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koizumi Michiyo Koizumi Michiyo | Web | 30. března 2010 v 10:44 | Reagovat

Kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 veronika veronika | 30. března 2010 v 22:18 | Reagovat

skvelé

3 Tsubaki Tsubaki | Web | 6. dubna 2010 v 11:30 | Reagovat

kawaiiiii,nechtěla by ses spřátelit?

4 Nanny Nanny | Web | 8. dubna 2010 v 19:42 | Reagovat

Páni to vypadá suprově...chci další díl,honem,honem,honem...jinak strašně se mi líbí tvůj vzhled...:-D

5 Tsubaki Tsubaki | Web | 10. dubna 2010 v 8:03 | Reagovat

na diplom třeba TenTen a ty chceš?

6 Tsubaki Tsubaki | Web | 10. dubna 2010 v 10:01 | Reagovat

mě to nevadí,já ti ho klidně udělám :)

7 mia mia | 13. dubna 2010 v 19:44 | Reagovat

pokračkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama