Jednou ve stájích 2/2 - pro Koizumi Michiyo

28. března 2010 v 18:34 | Xia-san |  Jednorázovky na přání
Táákže..další díleček pro Koizumi...XD Není nic moc, ale aspoň něco...XD


"Sasuke? Co to má znamenat?" Co tady sakra dělali jeho rodiče? Rychle jsem se do Sasukeho odtrhla.
"Mami, mám ji rád." Postavil se přede mě v obranném gestu.
"Ale doma máš snoubenku." V tu chvíli se všechno kolem zastavilo. Sasuke má snoubenku?
"Cože?"
"Sasuke bude mít za dva týdny svatbu." Oznámila mi už s klidem Mikoto.
"Kdy ses mi to chystal říct? Nebo bys mně jen tak opustil?!" vyjela jsem na něj.
"Sakuro počkej…."
"Ne, jdi si za tou svou. Já tě už nechci nikdy vidět." Slzy mi vtrhly do očí a já se rozeběhla pryč. Pryč od něj. Pryč od bolesti.
Uběhl týden. Dlouhý a bolestný týden. Sasuke odjel hned druhý den a bez rozloučení. Co jsem taky mohla čekat od takového děvkaře a idiota? Nic. Ale musela jsem si přiznat, že se mi po něm prostě stýská. Hinata a Tenten se mě snažily každou chvíli rozveselit, ale nikdy se jim to nepovedlo na dlouhou chvíli. Jezdila jsem s Rykiem každý den na projížďku. On jediný mě dokázal rozveselit, věděl přesně, jak se cítím. Nakonec jsem se rozhodla přece jen se zase trochu začít bavit. Vyrazili jsme s holkami do města, kde jsme strávili celý den chozením po obchodech, kavárnách a někdy se jen tak procházely venku. Byl to úžasně nádherně prožitý den a já s nimi ani jednou nepomyslela na Sasuke. Jenže to mi nebylo dopřáno dlouho. Když jsme jeli v autě, kde Ten řídila a my si zpívali spolu s rádiem, v kapse mi zabzučel mobil. Vytáhla jsem ho a zmáčkla tlačítko pro příchozí zprávu. Úsměv mi zmrznul na rtech a přestala jsem zpívat.
"Saky co se děje?" Hinata hned vypnula rádio a podívala se přes sedadlo dozadu starostlivým pohledem.
"Napsal mi."
" A co?" zeptala se dychtivě Tenten.
"Že mě miluje a jsem pro něj ta nejlepší na světě." Slzy mi začaly stékat po tvářích. Dojeli jsme zpátky domů a já se hned vydala do svého malého bytečku spolu s holkama. Posadili jsme se na gauč a Hinata mě objala kolem ramen.
"Už si mu odepsala?" zeptala se mě po chvíli ticha.
"Ne. Nevím co a hlavně, jestli mu to mám vůbec věřit." Zakryla jsem si dlaněmi obličej. Celý hořel a byl mokrý od slz.
"Sakuro myslím, že by si mu měla odpustit. Tohle by ti jinak nepsal, kdyby to nemyslel vážně." Tenten je skvělá poradkyně ohledně kluků a vztahů. Sama s Nejim to měla dost těžké, ale teď už jsou spolu rok a klape jim to. Ale…já jsem mu prostě nedokázala odpustit.
"Holky jdu spát. Dneska je toho na mně moc." Omluvila jsem se nakonec a zalezla do koupelny. Svezla jsem se dolů a propukla zase v pláč. Uvědomila jsem si, že ho strašně moc miluju. Ale copak bych s ním mohla být? Jeho rodiče by mně nenáviděli za to, že jsem mu zničila svatbu a určitě měl i skvělou snoubenku. Nikdy bych pak s ním nebyla šťastná. Ozvalo se zapípání. Další smska.
Proč neodpovídáš? =(
Pevně jsem stiskla mobil a rozplakala se ještě víc. Hlavně mu nesmím odepsat, zapomenu na něj. MUSÍM!! Ještě chvíli jsem jen tak seděla na chladné podlaze než jsem přestala plakat. Opláchla si obličej ledovou vodou a pak jsem se jenom rychle převlíkla a zalezla do postele. Zítra začíná můj program: Odvykací kúra na Uchihu.
"Snad to zítra bude lepší" řekla jsem si jen tak do ticha.

Jenže opak byl pravdou. Ráno to bylo horší. A mnohem horší. Můj plán vůbec nevyšel, jelikož ho zkazil ON. Přijel, ale naštěstí sám. Stála jsem zrovna u Rykia v boxu.
"Sakuro?" ozval se mi jeho hlas za zády. Leknutím jsem sebou trhla. Jakmile jsem uviděla jeho tvář, málem jsem se rozplakala. Strašně moc jsem po něm toužila, ale přece jsem mu nemohla jen tak podhlednout. Otočila jsem se zase k zády k němu.
"Sakuro prosím, musíme si promluvit." Chytil mě pevně za ruku, až to bolelo.
"Jenže Sasuke, my nemáme o čem mluvit." Pokusila jsem se mu vytrhnout, ale nebylo mi to nic platný. Jen to ještě víc bolelo.
"Copak tobě se se mnou ty chvíle nelíbily?" zeptal se smutným hlasem. Nechtěla jsem se mu kouknout do očí. To by jsem mu odkývala vše a to já nechci.
"Líbili, ale tys to vše zkazil." Zatlačila jsem slzy ještě víc.
"Já vím, že jsem ti neřekl o mé snoubence. Ale nechtěl jsem tu chvíli zkazit, byla tak nádherná. Jistě, že bych ti o ní řekl, vždyť já jí nemiluju. Miluju tebe a to už navždy budu." Prudce si mě otočil k sobě.
" Sak, podívej se prosím na mně. Podívej se mi do očí!" byl naléhavý, tak strašně moc.
"Proč mi to děláš? Ani nevíš, jak moc mě to bolí." Zarazil se, když se mi podíval do obličeje. Byl zase celý od slz.
"Ne broučku, prosím neplakej. Ne kvůli mně, všechno mě to mrzí. Omlouvám se ti, promiň. Strašně moc se ti omlouvám." Přitisknul si mě k sobě. V tý chvíli se to ve mně zlomilo. Já už jsem mu nedokázala odporovat. Ať jdou všichni k čertu, kvůli nim si nenechám utéct svoje štěstí. Políbil mě, jen tak lehce. Bylo to jako kdybych dostala elektrickou ránu. Strašně moc se po něm toužila. A teď jsem ho mohla konečně mít. Líbali jsme se dál. Tentokrát vášnivěji, nálehávěji…nejkrásnější věc, kterou jsem zažila.
"Sasuke? Co vlastně tvoje snoubenka?" odtrhla jsem se od něj.
"Pokud vím, jednou se jí staneš ty." Usmál se na mně šibalsky a vtiskl mi pusu na čelo. Rykio zařehtal a lehce mě šťouchnul hlavou do zad.
"Neboj se Rykio. Ty budeš nejlepší chlap v mém životě spolu se Sasukem."

KOnec!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koizumi Michiyo Koizumi Michiyo | Web | 28. března 2010 v 19:22 | Reagovat

KAWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAII!!!!!!!!!!!!!!!! Moc, moc, moc děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 veronika veronika | 28. března 2010 v 22:29 | Reagovat

skvelé

3 mychio twe eSBenecko mychio twe eSBenecko | Web | 28. března 2010 v 22:39 | Reagovat

jee to je naprosto supér  je to paráda bbezvááá

4 Rockerka Rockerka | Web | 30. března 2010 v 14:59 | Reagovat

Povedený :) opravdu se mi to líbilo. No těším se na nějakou další povídečku :D :)

5 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 11. dubna 2010 v 20:14 | Reagovat

ou jee =D to bolo super =DD už aby tu bola zase new poviedka =D

6 mia mia | 20. dubna 2010 v 19:19 | Reagovat

wawwwwwwwwww

7 Tarei Tarei | E-mail | Web | 7. září 2010 v 21:25 | Reagovat

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama