Anbu 02

21. března 2010 v 12:08 | Xia-san |  ANBU
Po dloooouhém čase jsem zase něco přidala...XD pc je snad už v pořádku s mírnými nedostatky, ae co...zatím pořád funguje...xD takže přeji hezké počteníčko =)

A teď jsme měli spolu prožít další etapu života: život na Anbu akademii.

"Pane, zde jsou ty dvě nové." Uvedl nás do kulaté místnosti. Potom potichu zmizel.
,,Hinata Huuga a Tenten. Dvě mocné kunoichy na Anbu akademii. Takový ninjové se hodí. Zde máte věci a papír s instrukcemi, jak to tady probíhá a vaše krycí jména. Prosím, tento papír si dobře uschovejte. Pokoj máte jen pro sebe, takže se nemusíte bát, že vás někdo bude obtěžovat. A v pět večer máte první trénink, tak ho nezmeškejte." Rozloučil se s námi Anbu velitel poněkud rychlým způsobem.
"Divnej chlápek, ten Anbu velitel." Řekla jsem, jakmile jsem dopadla na postel ve svém novém pokoji.
"Ani se mi nezdálo, jen mluvil moc rychle. Málem jsem mu nerozuměla." Usmála se na mě a přisedla si ke mně na postel. Navzájem jsme se najednou objaly.
"Dokázali jsme to, jsme na Anbu akademii."

V pět hodin odpoledne jsme stáli v řadě uprostřed tréninkové plochy. Bylo tam spousty ninjů. Jak jsme se dozvěděli, z nás se bude vybírat deset nejlepších do speciální jednotky. Konečně se objevil dým a před námi se zjevili dva Anbu vojáci. Jeden klečel a druhý stál a držel v ruce nějaký papír. Obě dvě jsme je dokonale poznaly.
"Dobrý den. Jsem Neji Hyuuga, druhý velitel speciální jednotky. Toto je Naruto Uzumaki, první velitel jednotky. Teď se prosím rozdělte do dvojic a začněte bojovat. Vybere se pouze deset nejlepších, jak už jistě víte. Je vás tu celkem dost, přesně třicet sedm uchazečů. Tak se dejte do práce!"
"Neukazuj všechnu svou sílu, Myslím, že něco málo tady bude na tyhle chudáky stačit." Pošeptala mi Hinata do ucha. Kývla jsem na souhlas. K Hinatě se hned jeden statný muž vydal a vyzval ji na souboj. Nikdo nevěděl, kdo je kdo. Všichni měli masky. Zbyla jsem jako poslední a sama. Přistoupil ke mně Naruto.
"Jelikož nemáš dvojici, budeš bojovat se mnou. A nebudu tě šetřit, naše jednotka potřebuje jen ty nejlepší." Řekl mi a odešel stranou. Naposledy jsem se ohlédla ještě po Hinátě, která zatím stála na místě a vyhýbala se tak beznadějným útokům.
"Hodně štěstí Hinato, ukaž co v sobě má pravý Hyuuga." Zašeptala jsem směrem k Hinatě. Hinata zrovna svého soupeře odkopla daleko a zahleděla se na mně.
"Hodně štěstí Tenten-chan. Budeš ho potřebovat." Viděla jsem, jak se dokonale vyhnula kunai, který po ní její soupeř hodil. Ona to určitě zvládne.
Stoupli jsme si naproti sobě a jeden druhého si měřili. Najednou Naruto zmizel. Zůstávala jsem v klidu, je to už ohraný trik. Zavřela jsem oči a vykopla na pravou stranu.
"Dobře dokážeš vycítit přítomnost bojovníka." Usmál se, když se vyhnul mému kopu. Začal mezi námi boj v Taijutsu. Bojovali jsme dlouho, ale já pořád cítila, že Naruto má navrch. Zrovna mě zastavil jeden strom, který se pod tou ranou podlomil. S obtížemi jsem vstala. Vytáhla jsem svoje dva svitky.
"V taijutsu pořád nejsem nejlepší. Kuchiyose Tobidogu!" Vyskočila jsem do vzduchu a udělala to co mnohokrát. Ze svitků se vyrojilo spousty zbraní a já je po něm se skvělou rychlostí začala házet. Naruto vypadal nejdřív překvapen a pár zbraním se nevyhnul, ale později se jim vyhýbal s dokonalou přesností.
"Vidím, že jsi dost dobrá. Přejdeme tedy na něco těžšího." Zakřičel na mně, když jsem dopadla na zem. To už se na nás koukala většina jiných Anbu. I Hinata sledovala boj, protože ten svůj měla za pět minut vyhraný. Měli jsme propojené mysli, pořád mě povzbuzovala.
" Ta musí být dobrá. Bojuje s velitelem už patnáct minut. To vydržel jen Neji-kun." Špitla jedna dívka, mužovi co stál vedle ní. Viděla jsem obraz z Hinatiných myšlenek. Hned jsem se ale vrátila k sobě.
"Jen do toho Ten."

"Kagebushin no Jutsu." Zvolal Naruto a vedle něj se objevilo padesát klonů. Všichni najednou vyrazili na mě s Rasenganem v ruce. Jen pravý Naruto to z povzdálí sledoval. Uskočila jsem dál a vytáhla svoji katanu.
"Tak něco těžšího. Jsi pořád stejný Naruto." Usmála jsem se.
"Fuuton: Kaze no Yaiba." Zvolala jsem, udělala pečeť jednou rukou a máchla svojí čepelí. Na klony se vyřítila ohromná vlna větru a všechny je smetla. Naruto na to jen chvíli tupě zíral. Pak začal dělat pečetě.
"Chceš si hrát? Tak si zkus tohle." Usmál se a vypustil vodní vír.
"Použij zeď a pak na něj vybal hned oheň." Ozvalo se mi v hlavě. Poslední dobou jsem si dost všimla, že máme i stejné myšlení. Jen Hinatě to rychleji pálí.

"Doton: Doryuu heki." Kolem mě se udělala zeď z hlíny. To mě naučila Sakura, která nejlépe ovládá živel země. Nastalo ticho. Připravila jsem si pečeť a počkala na správnou chvíli.
" Katon: Ryuuka no Jutsu." Zvolali jsme oba najednou a vymrštili se proti sobě dva velcí ohniví draci. Přetahovali jsme se, ale mě docházela chakra a Naruto zásoboval chakrou Kyuubi. Viděla jsem už jen jeho úšklebek a on pustil do hada hodně velké množství chakry. Nečekala jsem to a vymrštilo mě to do vzduchu. Tvrdě jsem dopadla na zem a poté vykašlala krev. Naruto ke mně přistoupil a podal mi pomocnou ruku.
" Tak ty určitě budeš patřit k nám. Kdo ovládá tolik živlů, se vždycky hodí mít ho po ruce." Usmál se na mě. Přijala jsem jeho pomoc a vstala. Přiběhla ke mně Hinata a pomohla mi udržet se na nohou.
"Dokázali jsme to obě dvě."řekla s radostí. Usmáli jsme se na sebe.
"Naruto, mám jich deset. Výběr byl lehký. Je tu strašně málo dobrých ninjů." Neji podal Narutovi soupisku. Kouknul se a kývnul hlavou na souhlas.
Oba dva se na nás podívali.
"Sejměte si prosím masky. Chci vidět tváře tak mocných kunoichy." Přikázal nám Naruto a my neměli jinou možnost než to udělat, je to náš nový velitel. Obě dvě jsme si je najednou sundaly.

Pokráčko příště...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 veronika veronika | 21. března 2010 v 22:10 | Reagovat

skvelé

2 Rockerka Rockerka | Web | 22. března 2010 v 12:02 | Reagovat

Naprosto úžasný!!!! Chci rychle další díl!!! Fakt to je naprosto neskutečný :)

3 May-san May-san | Web | 22. března 2010 v 16:57 | Reagovat

oi, tak tohle od tebe bylo hodne osklivy, zes to tady takhle usekla xDD musis rychle pridat dalsi dil!! xD

4 saya14 saya14 | E-mail | 23. března 2010 v 7:03 | Reagovat

vyborneeeee :-D :-D rychloo daleeeej :-D :-D

5 SwEeT ZuzinQa SwEeT ZuzinQa | Web | 23. března 2010 v 18:27 | Reagovat

Ahoj! Ráda píšeš povídky, slohovky do školy, aj.?? Tak neváhej a přihlas se u mě na blogu do SONPovídku! Není to nic těžké a soutěž bude mít jen 1 kolo, určitě to stojí za to! Moc díky alespoň za popřemýšlení.... ;-)
Jinak se ti omlouvám za reklamu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama