Týmy spolu=KATASTROFA!! 10

1. února 2010 v 9:51 | Xia-san |  Týmy spolu=KATASTROFA!
Tohle jsou díly, který jste si mohli přečíst na konoze, ale teď to sem dodávám všechno a jdu na další dílek....ale fakt nwm kdy bude....XD


"Vypadáš jako tvůj otec." V tom se všichni zarazili.
"Mě připadá teda jako čtvrtý Hokage Minato Namikaze." Odporoval Lee. A v tu chvíli to všem došlo. Naruto sebou sekl a chudák Hinata ho musela oživovat a všichni senseiové Kakashiho ho vraždili pohledy.
"A je to venku." Oddychnul si Kakashi a zase se začetl do knížky. Když se konečně podařilo Naruta přivést k životu pomocí jedné Sakuřiny menší rány, vydali se na ples.
"Hele Neji, kde máš tu svojí společnici?" zeptal se Sasuke se zájmem, když vešli do velkého sálu, kde se ples konal. Hned jak to řekl, hned k nim přicupital zvědavý Kiba společně s Shikamarem. Neji ukázal prstem na jednu menší osůbku, která k nim stála zády. Osoba se otočila a všem kluků spadla spodní čelist až na zem. Pak nastal obrovský výbuch smíchu.
"Neji, děláš si srandu, že jo? Tahle, že má sbalit Kankuroua?" smál se Sasuke.
"Co ty víš, co v babče Chiyo ještě je?"přidal se k němu Kiba. Babča Chiyo k nim přistoupila a všechny přejela vražedným pohledem. Bohužel a možná i naštěstí jejich rozhovor slyšela.
"Vy si myslíte, že nedokážu nikoho zaujmout? Tak to se pěkně pletete."usmála se a udělala pečeť. Místo ní se objevila krásná mladá kunoichy.
"Tohle je trik od Naruta, jen trošku upravený." Zasmála se pro sebe. Všichni kluci na ni vyvaleně hleděli.
"Tak to se povedlo." Začal se smát Shikamaru.
"Nesměj se a radši mi řekněte, kterého týpka tu mám zaujmout." Nasadila naštvaný hlas. Neji ji objal kolem ramen, otočil ji čelem vzad a ukázal na muže, který stál v blízkosti krásně hnědovlasé kunoichy.
"Jestli se dokážeš zbavit Kankurouva na celý večer, třeba i noc, budu ti hrozně vděčný." Neji na ni udělal psí oči.
"Platí. Tak se hoši koukejte, jak vám to stará babča nandá." Šibalsky se usmála a vydala se směrem k dvojici. Po pěti minutách babča Chiyo a Kankurou odchází ruku v ruce pryč.
"Tak ta nám to fakt nandala. Jakej je čas Shikamaru?" podíval se Sasuke na génia.
" Přesně jí to trvalo čtyři minuty a dvacet pět sekund." Kouknul se na hodinky.
"Jo, vyhrál jsem. Tak kluci, navalte prachy. Musím pozvat osamělou krásku na drink." Usmál se pro sebe Neji a kluci mu díky prohrané sázce dávali odměnu.
"Tsunade-baachan, proč jste mi to neřekla?" ptal se naštvaně Naruto.
"Přišlo mi to nepotřebné." Usmála se na něj nevinně Tsunade.
"Nepotřebné? Vám přijde nepotřebné znát svého otce?" vyváděl dál Naruto, ale Hokage to už dál štvalo.
"Naruto je ples. Támhle je dívka, která je smutná a čeká na tebe. Takže ji koukej vyzvat k tanci nebo uvidíš!" poslední větu mu zařvala do ucha div, že Naruto neohluchnul. Rychle se od ní vzdáli a začal se konečně věnovat Hinatě.
"Promiň můj kvítku, žes na mně musela čekat." Omlouval se hned Hinatě a líbnul ji na tvář. Jen tak tak Hinata neomdlela a vydali se spolu tancovat.
Než se Neji dostal k Tenten, už se kolem ní objevily její kamarádky Temari, Ino a Sakura.
"Nikdy bych nevěřila, že Naruto je takový romantik. Koukněte, jak se Hinata úplně rozplývá štěstím?" zasmála se Sakura.
"Za to ti naši se o nic nepokouší." Hlesla Temari a dívky jí to museli dát za pravdu.
"Aspoň tu s někým jste. Můj společník si odešel s nějakou jinou nádherou." Zesmutněla Tenten. Ino ji objala kolem ramen.
"Sakra kluci, běžte ty svoje holky vyzvat k tanci. Takhle se k Tenten v klidu nedostanu."zakřičel Neji na kluky, i když stál těsně před nimi.
"Au, moje uši. Asi jsem přišel o sluch." Zaklel Kiba a radši zmizel.
"No jo, vždyť už jdem." Rozhodl Shikamaru a společně se Saiem se vydali k dívkám.
"Sasuke?" podíval se s otázkou v očích na Sasukeho.
"Já s ní tancovat nebudu. Určitě mě zabije." Hned se bránil.
"Pozval si ji na ples. Musíš se jí věnovat. A včera si viděl, jak byla šťastná, že jsi ji pozval. Tak se sakra vzmuž Sasíku, jsi přece Uchiha." Neji ho tam pomalu prosil na kolenou.
"Vim, že toho budu litovat, ale co neudělat pro kamaráda, že jo?" zavrčel a vydal se směrem k Sakuře. Po chvilce spolu odešli k baru na skleničku. Neji se nenápadně přimotal k Tenten
"Ahoj Neji." Hned se na něj usmála.
"Ahoj. Kde máš svého partnera?" zeptal se nechápavě Neji, jako kdyby nevěděl, o co jde.
"Zmizel s jinou." Zasyčela si pro sebe Tenten.
"Já tu taky s nikým nejsem, tak jestli chceš, můžu být tvůj společník na dnešní noc?" usmál se na ni povzbudivě. Tenten s radostí přijala a skočila mu do náruče.
"Díky Neji, ty jsi ten nejlepší." A poprvé v životě viděla nečekaný úkaz. Mladý Hyuuga a geniální chlapec zčervenal. Na podium se nějak doklopýtala Tsunade, která toho trošku už měla.
"Tak jo lidi, Ztište se prosím. Chtěla bych vás přivítat na plese, který poctí náš mír mezi Listovou a Písečnou. Prosím bavte se dobře na KONOŽSKÉM PLESE!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama