Anbu 01

1. února 2010 v 9:47 | Xia-san |  ANBU
První dílešek je tu...XD mám rozepsané asi tři kapitulovky, takže super XD
Přeji hezké počteníčko!!! XD


Seděla jsem na svém okně a pozorovala noční oblohu. Své dlouhé hnědé vlasy jsem měla rozpuštěné a stále dokola si je česala.
"Už jsou to dva roky a já ho stále neviděla." Říkala jsem jen tak do vzduchu. Už od té doby, co jsem si koupila tenhle byt, jsem zbožňovala tohle okno. Sedávala jsem na něj častěji a častěji, až se z toho stal rituál a já tam vždy přemýšlela. Ještě chvíli jsem pozorovala noční oblohu, pak si zalezla do postele, kde jsem po dlouhém dni plného trénování usnula.

"Tenten
vstávej. V noci jsem měla fakt dobrej sen." Někdo se mnou pořád třásl. Ten hlas jsem brzy poznala. Byla to moje nejlepší kamarádka.
"Jak ses ke mně sakra dostala?" zeptala jsem se nevrle, protože jsem neměla ráda, když mě někdo takhle brzy budil.
"No…dala jsi mi přece klíče pro případ nouze."podotkla tiše modrovláska. Nechápavě jsem se na ni podívala. Z mého nechápavého výrazu se však změnil vražedný.
"Teď ale není případ nouze. Měla jsi jen sen." A zachumlala jsem se zpátky do peřin.
"Pamatuješ, jak se Sakura přidala k Orochimarovi, pak ho zabila a je teď se Sasukem zasnoubená?" pokračovala dál. Vykoukla jsem zpod peřiny.
"A co s tím?"
"No, co kdybychom to udělali podobně." Koukla se na mě s nadějí v očích. Pomalu jsem se posadila a nějakou tu chvíli jsem tupě koukala do protější zdi.
"Hin, Naruto a Neji jsou jenom u Anbu, takže nevím, koho bys tam chtěla zabít. A potom vezmi v úvahu, že se jim tam nejspíš líbí, když už tam jsou dva roky. A naposledy ti říkám, že já Nejiho už nemiluji." A zapadla jsem zpátky.
"Tak teď lžeš a moc dobře to víš." Řekla Hinata rázným hlasem.
"Říkám, že do Anbu nejdu."
"Tenten, prosím. Aspoň kvůli mně." Udělala ty svoje psí oči.
"Ne."
Za půl hodiny jsme obě dvě stály u Tsunade v kanceláři.
"Taková náhlá rozhodnutí. A proč chcete do Anbu, když patříte mezi nejsilnější kunoichi?" nechápala Tsunade.
"Máme pro to své důvody." Oznámila ji Hinata s úsměvem na rtech. Stála jsem u zdi, o kterou se opírala a vraždila Hinatu pohledem za to, že mě vůbec k něčemu takovému přemluvila.
"No, když je to vaše přání, tak vám dám povolení. Za deset minut čekejte u brány, přijde pro vás Anbu."

Když jsme tam jen tak seděli, každá ponořená do svých myšlenek, Hinata chodila pořád sem a tam. Dost mě to znervózňovalo
"Myslíš, že jsme se nakonec rozhodli dobře?"zeptala se nejistě a pohlédla k místu, kde jsem seděla. Začala jsem ji propalovat pohledem.
"Děláš si ze mě srandu, že jo Hin?"zeptala jsem se jí.
" No, já jen, že uvidím Naruto po dvou letech. Sice už jsem vyrostla a už mám odvahu, ale nevím, jak se budu chovat před ním. Co když už na mně zapomněl? Co když mě nemá vůbec rád a nenávidí mě?" Začala mladá Hyuuga panikařit. Vstala jsem a chytla ji za obě ruce.
" Hin poslouchej mě chvíli. Myslím, že Naruto na tebe nezapomněl. Kdo by taky zapomněl na osobu, která v jeho přítomnosti často omdlévá, že jo…"
"Tenten-chan, nedělej si z toho srandu." Začervenala se Hinata.
"Prostě ti chci říct, ať se netrápíš. Myslím si, že až tě Naruto uvidí, už z tebe nikdy nespustí zrak." Usmála jsem se na ni povzbudivě.
,,Díky Ten. Jsem ráda, že jsi moje nejlepší kamarádka." Přátelsky mně objala. Objevil se u nás jeden z Anbu a společně s ním jsme se vydali do akademie, každá ponořená do vlastních myšlenek.
Za ty dva roky jsme se obě dvě strašně moc změnily. Ale ne jen krásou, ale hlavně mocí. Hinata se stala více sebevědomou osobou, která nemá v boji slitování. Zdokonalila se ve všech technikách klanu Hyuuga a překonala svého otce, který jí konečně uznal za vhodnou vůdkyni klanu. Já se stala agresivnější bojovnicí a zdokonalila svůj boj nablízko. Navzájem si vypomáhaly celý ty dva roky. Obě dvě máme stejný cíl. A to zesílit a stát se lepšími. Postupek času jsme se stali nerozlučnou dvojkou, jak o nás říkali ostatní, využívali jsme toho i v boji. Naučili se propojit mysl. Ale mě Hinata nepřipadá jen jako spolubojovnice na misích a skvělá kamarádka. Ale hlavně ji považuju za sestru. Za sestru, kterou jsem nikdy neměla, ale toužila jsem po ní. A Hinata je ta nejlepší. A teď jsme měli spolu prožít další etapu života: život na Anbu akademii.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mychio twe milovane eSBenecko mychio twe milovane eSBenecko | Web | 1. února 2010 v 18:20 | Reagovat

jeee tp je bombaa supeeer honemky dalsiii dilecek honem hoenm

2 veronika veronika | 1. února 2010 v 23:18 | Reagovat

vyzerá to dobre.

3 tulík tulík | 14. března 2010 v 0:18 | Reagovat

dalšííííííí!!!!rychle pokráčko pls!

4 Anča_Yumi Anča_Yumi | 15. března 2010 v 15:37 | Reagovat

a rychle další dílek !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama