Ostrov 01

28. prosince 2009 v 13:45 | Xia-san |  Ostrov
Nová povídka...psala jsem ji mezi prvními, tak ji konečně zveřejním....nebude to žádné umělecké dílo!=D


Konoha není taková, jak ji znáte. V Akatsuki bylo jen pět žen spíše dívek, které vládly silnou mocí. V Konoze byl Hokage Hiashi. Otec jedné dívky a kvůli tomu to vše začalo.
" Nechápu, jak můžeš být má dcera. Jsi slabá, nic neumíš a pořád jen fňukáš, že jsem na tebe moc zlý. Máš být vůdkyní klanu Hyuuga. Musíš být silná." Křičel na svoji nejstarší dceru Hiashi, které bylo teprve deset let.
" Ne. Ty to děláš proto, protože mě nenávidíš. Máš radši Hanabi než mě, protože ona tě poslouchá na slovo, všechno udělá, co řekneš. A já? Já neplním tvé očekávání, viď? Protože se bojíš, že bych nastoupila na pozici vůdce klanu Hyuuga, že už si nikdo nevzpomene na Hiasho Hyuugu jako nejsilnějšího shinobi v Ohňové zemi. Byl bys jen pouhou vzpomínkou." Zakřičela na svého otce poprvé a všechno se snažila vybít, co v sobě tak dlouho držela.
" Jak se opovažuješ mi tohle říct. Jsem tvůj otec, měla by si mě poslouchat. Vypadni z mého domu. Hned!" rozkázal ji Hiashi.
" Ty chceš, abych odešla?" koukla se na něj udiveně.
" Jo. Už tě nechci nikdy vidět." Byl strašně naštvaný. Hinata se teda rozešla k východu.
" Jen mě potom nepros na kolenou." Řekla potichu.
" To se tě mám bát?" zeptal se pochybovačně.
" Nejsem až tak slabá, právě naopak. A ty to moc dobře víš. Čekej na pomstu." Odpověděla chladným hlasem a vydala se pryč z místa, kde strávila své děsivé dětství.

Na tuto vzpomínku pořád Hiashi vzpomínal, když byl ve své kanceláři. Už uběhlo sedm let od doby, co odešla. Poslední rok mu dává o sobě vědět. Ale nemilým způsobem. Slíbenou pomstou.
" Pane, byla vypálena další vesnice. A tentokrát polovina obyvatelstva zabita." Objevil se v kanceláři s důležitou zprávou poslíček.
" Byli mezi nimi i děti?" optal se se starostí.
" Ne, jen dospělý a staří muži."
" To snad není možný. Zavolejte mi tým Tora!" rozkázal naštvaným hlasem. Poslíček se uklonil a rychle mazal pryč. Za chvíli se v kanceláři zvednul prach.
" Jsme tady." Ozval se otrávený hlas.
" Mám pro vás misi S." řekl jim hned Hiashi. Pět postav se dalo ihned do pozoru a bedlivě poslouchalo.
"Slyšeli jste o Akatsuki?" zeptal se jich. Zakroutili hlavou na nesouhlas.
" Řeknu vám teda o nich všechno, co vím, ale je toho taky velmi málo. Jejich pět. A jsou to všechno dívky ve vašem věku, možná o rok mladší." Byl přerušen výbuchem smíchu.
" A to se bojíš nějakých skrčků strýčku?" zeptal se jeden z nich. Hiashi na něj hodil vražedný pohled a všichni rázem zmlkli.
" Určitě víte o zničených menších vesnic v jiných zemích a na hranicích Ohňové. To mají na svědomí ti vaši skrčkové. Všechno se to koná kvůli mně. Je to pomsta." Dokončil rozzlobeně.
" Kdo by to kvůli vám dělal?" nechápal blonďák.
" Neji, pamatuješ si na ten den, co odešla tvoje sestřenka?" stočil pohled na svého synovce. Ten vykulil oči.
" Ne , Hinata to být nemůže." Nevěřil tomu.
" V ten den mi slíbila pomstu. Já tomu taky nevěřil." Vyprávěl smutně.

Ale Hinata není vůbec silná, tak jak to může být ona?" pokračoval Neji.
" Ona je silná a vždycky byla. Věděl jsem to až moc dobře, ale teď je na to pozdě. Půjdete do vesnice, která byla před chvíli napadena. Děti a ženy pošlete do Konohy, tady se o ně už postaráme a vy zničte Akatsuki." Zadal jim misi.
" A co muže?" optal se černovlasý mladík.
" Žádní nezbyli, vyvraždili je." Řekl s vražedným pohledem. Kluci na sucho polkli.
" Nevíte, kdo je z nich nejsilnější?" zeptal se Shikamaru, protože vymýšlel už bojový plán.
" Každá z nich v něčem vyniká. Ve vesnici by měla být jedna žena Anko, která je sledovala, ta vám možná řekne víc. A teď už běžte." Rozkázal a všichni zmizeli v obláčku černého kouře. Objevili se u jednoho menšího domku. Rychle do něj všichni vběhli a za chvíli stáli zase před domem plně vybavený na tak těžkou misi.
" Postup je takový. Zajdeme do vesnice, pošleme lidi do Konohy a najdeme tu ženu, Anko. Pak se pokusíme najít jejich sídlo a zaútočíme na tvrdo. Mělo by to být lehký, když nás učil Minato Namikaze a dva legendární sanniny." Ušklíbl se Shikamaru. Vyrazili na cestu. Byli vycvičeni na vytrvalost a rychlost, takže cesta jim trvala jen necelý den. Dorazili do polorozpadlé a spálené vesnice. Plno mužských těl bylo po zemi rozsekáno na kousky. Přišli k nim ninjové ze skryté Bleskové.
"Raněné jsme ošetřili. Asi je tu 300 mrtvých, všechno muži až na jednu. To je žena a je ještě při životě, ale dlouho to nevydrží." Oznámil jim jeden a ukázal kousek od nich. Všichni se tam ihned vydali.
" Haló madam? Slyšíte nás?" volal na ni Naruto. Žena přikývla na souhlas a podala jim menší knížku, spíše zápisník.
"To-tohle js-e-m o n-ich nas-chro-máž-ždi-l-la." Řekla potichu svá poslední slova. Pak vydechla naposledy. Naruto ji opatrně položil na zem a vzal si malou knížečku a schoval si ji do tašky. Pak pomohli vesničany připravit k odchodu do Konohy. Tým Tora zůstal ve vesnici úplně sám. Najednou se před nimi objevila osoba.
"Tak ninjové z Konohy jim přišli na pomoc? Tato populace opravdu už upadá."


pokráčko příště...=P
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 saya14 saya14 | E-mail | 17. ledna 2010 v 19:08 | Reagovat

vynikajuceeeee :-D :-D :-D rychlooo dalej =D

2 veronika veronika | 18. ledna 2010 v 10:10 | Reagovat

vyzerá to dobre

3 Anča_Yumi Anča_Yumi | 15. března 2010 v 15:34 | Reagovat

zajímavé, to sem asi začnu chodit  číst povídky :-D

4 sasukey sasukey | Web | 31. srpna 2011 v 21:06 | Reagovat

zajímavé-a hlavně originální :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama