TS=K! 02

14. listopadu 2009 v 14:18 | Xia-san |  Týmy spolu=KATASTROFA!
druhý díl =)

,, Auu, sakra Naruto nekopej do mě!" rozkřičel se na něj.
,, Já jsem nic neudělal." bránil se Naruto. ,, To byl Akamaru."
,, Na mého psa to nesváděj, za nic nemůže. Byl to Sai." a takhle to pokračovalo hodně dlouho až z toho Nejimu přeskočilo.
,, Je to osud, je to osud, je to osud..." opakoval stále dokola.
,, Sakra, vidíte, co jste udělali? Neji se zase zbláznil." zakřičela Ten-ten a všichni ztichli kromě Nejiho.
,, Je to osud, je to osud, je to osud..." říkal dál.
,, Neji, jestli toho nenecháš, tak ti ostříhám vlasy." řekla mu s klidem Ten-ten. Neji okamžitě ztichnul a kouknul se na ni ublíženýma očima.
,, Tak jo, myslím, že můžete už jít do svých pokojů." řekl rychle Asuma a vytratil se ven si zakouřit. Nastal boj o koupelnu. Byly jenom dvě a jednu z nich si zabrali samozřejmě jouninové. Dívky šli nakonec první potom, co klukům Sakura s Ten-ten řádně vysvětlily, kdo má přednost. Klukům zbyly jen rozbité nosy.Nakonec se šli vykoupat až kolem půlnocI. Ráno bylo ale ještě horší.
,, Aaaa...vypadni ty šmíráku." uslyšeli hned ráno. Všichni rychlostí blesku vylezli z postelí a šli se kouknout na chodbu. Viděli rozbité dveře, Sasukeho rozpláclého na stěně a zuřící Sakuru.
,, TY jeden, počkej já ti dám mě šmírovat. To tě určitě naučil ten slizkej Orochimaru." zakřičela na něj a Sasuke rychle vyskočil a schoval se za Kakashiho, aby neschytal další ránu.
,, Sakuro, klid. Co se vůbec stalo?" zeptal se rychle Kakashi.
,, Šmíroval mě v koupelně." řekla plná vzteku.
,, To není pravda. Jen jsem nevěděl, že tam si, a tak jsem tam vešel." bránil se Sasuke, který byl pořád schovaný za Kakashim.
,, Jasně, to ti tak budu věřit. Prostě si mě šmíroval." řekla už klidněji
,, Prosím tě, co by na tobě viděl?" řekl posměšně Naruto. Sakuře naskočila žíla na čele. Podívala se na něj s dost vražedným pohledem.
,, Naruto jen počkej!" vykřikla a začala ho honit po celém domě. Sasuke to jen s úsměvěm, ale jak si ho všimla Sakura, musel se přidat k Narutovi a utíkat před zuřící Sakurou. Nakonec je oba dva chytla a dala jim co proto.
Odpoledne se u nich objevil jeden z poslíčků Hokageho a řekl, že tým 10 má misi. Ti čtyři byli rádi, že můžou odejít z toho blázince. Nastal problém. Kdo uvaří oběd, Kurenai už nechtěla vařit a vymlouvala se na to, že vařila už včera. Nakonec musel vařit chudáček Naruto.
,, Proč musím já?" začal protestovat.
,, Protože si ten nejhloupější." řekl Sai.
,, Saii, nech si toho, jinak to ode mě schytáš jako minule." říkal teď nejlepší kamarád Naruta Sasuke. Sai radši zmizel malovat své obrazy.
,, Naruto a ty padej vařit." zařvala na něj Sakura a Naruto byl rychle v kuchyni, ale nevěděl, co uvařit. Nakonec ho napadlo jediné jídlo: RAMEN. Začal vařit, ale nevěděl, jak se vaří pro tolik lidí. Ukázalo se však, že se na něj pousmálo štěstí.
,, Na..naruto - kun, chceš nějak pomoct?" zeptala se šíleně rudnoucí Hinata.
,, Hinato, jistě že chci, ale neni ti nějak špatně?" zeptal se, ale on věděl už ten pravý důvod, proč Hinata vždycky červená v jeho přítomnosti.
,, Ne, neni mi špatně jen je tady trochu vedro." snažila se udržet na nohou.
,, Aha, tak to jo." a pousmál se na ni. Hinata mu úsměv nejistým oplatila.
,, Tak, co chceš vařit?" zeptala se už celkem klidným hlasem.
,, Co jiného než Ramen." udělal na ni svůj přihlouplý úsměv. Hinata na něj divně koukala, ale co se dá od rameno-maniaka čekat. Začali vařit.
Mezitím ve společenské místnosti, kde byl Sasuke, Neji, Sakura a Ten-ten.
,, Co myslíte, že udělá k obědu?" zeptala se Ten-ten, aby tam nebylo takové ticho.
,, Jasně, že ramen." odpověděla ji hned Sakura.
,, Ale neví se, jestli to bude vůbec k jídlu. Pokud vím, Naruto, ještě tolik jídla nikdy nevařil." připomněl hned Sasuke.
,, A tys snad jo?" popíchnul ho Neji.
,, Jasně, že vařil. Přece u Orochimara." pokračovala v tom Sakura.
,, Alespoň jsem dělal něco užitečného, než byl zavřenej v pokoji a brečel." dotknul se jí Sasuke. Sakura se naštvala a zajistila Sasukemu krásný pohled z nebe na Konohu.
Sasuke skončil někde na palouku, kde potkal Saie, jak si tam kreslí svoje obrázky.
,, Ahoj Sasuke. Taky už si zjistil, jak je krásně letět nad Konohou?" vyhrkl hned na něj, jak Sasuke vstal.
,, Jo, ale to ji nedaruju. Jsem přece Uchiha." nadával a šel se kouknout, co to vlastně Sai kreslí. Sai nestačil svůj výtvor zakrýt.
,, To..to je Ino?"

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama